Яна_Па🫧

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Вона найкраща не тому що я, побачила якісь супер-пупер краєвиди, чи неймовірну архітектуру.

А тому що, вперше за пʼять років я побачила свого брата 🫶🏻. Довгий час ми із чоловіком проживали за кордоном , а він був в Україні. Перед війною ми якраз повернулися, а він навпаки, вирішив будувати своє життя за кордоном. Так і розминулися 🔃.

Але в цьому році наша велика родина нарешті змогла побути разом, хоч і не довго, і не всі. Але все-таки радість, хоч і з гірким присмаком 💔.

Дядя вперше побачив племінницю, а я вперше подорожувала із маленькою дитиною сама. Цікавий досвід ☺️.

Раніше ми дуже любили кудись їхати, досліджувати якісь нові місця.

Можливо зараз, якісь із цих місць є зруйновані чи добратися туди вже не можливо. Але я все рівно їх напишу, бо вірю в те, що колись вони знову відчинять свої двері для нас 🇺🇦.

  • Біосферний заповідник Асканія Нова. Ніколи ще сафарі в Україні не було таким цікавим 🦓.
  • Шарівка або Шарівський замок на Харківщині. Дуже любила це місце, до війни була не один раз . Погуляти, відпочити, влаштувати фотосесію 🫶🏻
  • Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані. Їхати тільки в зручному взутті, бо захочеться гуляти і гуляти. Територія вражає.
  • Справжня пустеля в Україні? ТАК, і це Олешківські піски. Була там один раз, але це дуже незвично, посеред нашої зелені, побачити дюни із піску 🏜️
  • Ну і на останок Лемурійське рожеве озеро 💕. Дууууже гарне і дууууже рожеве. Але як часто в нас буває, інфраструктури немає. Тому тільки 🚘

В Україні є ще дуже багато місць, всі вони прекрасні і неповторні. Впевнена, що як тільки закінчиться війна багато хто захоче розвивати туристичний бізнес вдома. Бо тут є багато всього, чого за кордоном і не снилося. І в першу чергу - це люди. Теплі, добрі, чуйні і віддані своїй країні і справі 🫂

Чи були ви в цих місцях, чи можливо хочете побувати?

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Тільки побачила, що треба було три місця вказати, але чомусь я думала пʼять . Просто я і моя уважність 🤦‍♀️. Не буду їх вже видаляти, вони заслуговують бути в списку🫶🏻