AsyaFox

L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік

L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік

Привіт, це Ася❤️ Сьогодні розповіс вам про L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік у відтінку бургунді.

Я користуюся нею близько року, і вау, вона ще не засохла. Хоча від бордового кольору нічого вже не залишилося, схоже на червоний. Використовую дуже рідко, так як частіше роблю нюдові макіяжі. Почну з опису від виробника:

Особливості L'Oreal Paris Infaillible 24H Matte Liquid:
- представлена в класичному чорному кольорі і додаткових відтінках;
- вирізняється дуже стильним оформленням;
- зручно лягає в руку, дозволяючи встановити повний контроль над здійснюваними рухами;
- малює ідеально тонкі лінії завдяки загостреному кінчику;
- сприяє формуванню розкішних стрілок;
- забезпечують стійкий фініш;
- надає мейкапу виразний акцент

Що ж цього правда? Так, вона дійсно дуже зручна, легко можна малювати складні чіткі стрілки різної товщини. Високопігментована, не робить пропусків на шкірі. Стильне оформлення це не дуже важливо для мене, але так, воно чудове. Не викликала алергії чи подразнення. Щодо стійкості - на повіці вони тримаються добре, весь день, але якщо лізти до очей та терти, то звичайно вона зітреться. Тому для літа та жирної шкіри не дуже варіант. Я не буду поблажливою у цьому дописі, адже ця підводка без знижки коштує дуже дорого (близько 500 грн за 3мл!!!, тобто за 1мл 166 грн, це вартість преміум сегменту а не мас.маркету) , та й навіть зі знижкою за таку кількість ціна не бюджетна. Я купувала її з великою знижкою вже досить давно, тому вона мене влаштовує повністю. Так, обʼєктивно продукт чудовий, відповідає заявленому опису, але підійде більше тим, кому не принципова вартість.

L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік
L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік
L`Oréal Paris Infaillible 24H Matte Liquid Рідка матова підводка для повік