Юліанна🎀

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Подорожувати полюбляю ,раніше думала чим далі тим краще .Я полюбляю море і гори тому вибір пав на

Кемер Туреччина

Море ,гори, казкові краєвиди безкінечний базар.

Гарно ,красиво , тепле море з криштальною водою, всі шось купують намагаються сфоткатися ,але мені сподобалось хотілось ще повернутися щоб насолоджуватися морем.2022 вніс свої корективи далі мої подорожі по рідним краям маю надію що колись там ще побуваю

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Обожнюю осінь день народження ,грибна пора ніколи не пропускала і завжди чекаю з нетерпінням ,поїздка до Ямполю для нашої сім'ї-святе ,всі грибники з пустими руками ніколи не верталися

Кожне літо прекрасне по своєму моє хобі велоспорт

удома у нас пагорбисто -болотяна місцевість ідеальна не розслабитися .Гарні краєвиди ,кожна доріжка знайома .Тільки починало теплішати річка ,риболовля,ліс сосновий поряд .Відпочинок не за всі кошти світу потрібно тільки було бажання щось робити

До самої війни кожне літо проходило на річці Сейм,з самого дитинства кожна дитина ,яка навчалася плавати або уміла хотіла перепливти на другий берег таке цікаве випробування, якщо повезе щей пірнати з обриву бомбочкою я також не виключення перепливла на другий берег у 16 років була горда за себе адже з першого разу не виходить сильна течія потрібно підготовуватися ,море після Сейму це казка де тримає вода .Море спогадів емоцій і бажання ще побувати наразі це небезпечно для життя .

Моє улюблене місто ,яке хочеться завжди відвідувати ,студентські роки ,друзі , все знайоме і привичне майже другий дім у якому відчуваєш себе комфортно парки ,барабашка ,мости ,на кожному кроці шаурма,просто вулички якими цікаво ходити своя атмосфера ,чекаю з нетерпінням коли зможу там побувати