Polina

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

За моє життя ми з родиною досить багато їздили відпочивати на море чи в інші місця. Я не можу обрати чи виділити якусь конкретну відпустку ,як найліпшу ,але найнасиченіша емоціями була саме минулорічна подорож в різні міста України ,бо ,навіть,під час такого скрутного становища,все одно можна знайти місце сили та відпочити душею, хоча б декілька днів.

Маршрут цієї поїздки складався так:

Київ(тоді я нарешті стрибнула з моста,про що досить довго мріяла,а ще сходили в Океанаріум,особливістю якого є акваріум-тунель;ну й звичайно ж ,оскільки я з Харкова,а там не працює мак, похід до маку зайняв місце у цій подорожі.)

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Дуже гарне маленьке місто, з неймовірними краєвидами гір та річкою;нещодавно там відкрився класний аквапарк «Карпатія»,у якому є: мінеральні басейни,басейни з гарними краєвидами на вулиці,хвильовий басейн,різноманітні гірки;замок Паланок-дуже цікаве місце з історією; мінеральні басейни «Косіно»,але там треба бути дуже уважними ,тому що знаходитись в них можна не більше ніж пів години,інакше може бути потім поганенько;водоспад «Шипіт» думаю,що про нього багато хто чув,насправді ,туди досить багато йти вгору,дуже багато людей ,але він реально гарний ,для мене ,як для людини,яка вперше бачила водоспад,це було щось неймовірне.

Звісно що озеро Синевір,про нього можу сказати,що очікувала більшого,за ним майже ніхто не доглядає,багато сміття ,мабуть колись це місце було й неймовірним,але зараз мені дуже шкода,що люди його так занапастили ,а ще збиратися на нього досить довго,отже рекомендую мати з собою пляшку з водою ;усі ферми та центри реабілітації майже не викликають ніяких емоцій,за виключенням центру реабілітації бурих ведмедиків; Колочава «Старе село» ну дуже цікавий музей,можна поринути в атмосферу минулого життя ,безліч архітектурних памʼяток та історії людей ,які жили там;звісно ж ,побувавши на Закарпатті не можна втратити нагоду побувати у чанах на заході сонця,це допомагає релакснути та отримати заряд енергії.

Мені здається,що тут не треба зайвих слів,напевно,багато хто з вас хочаб раз у житті підіймався на оглядових витягах та насолоджувався краєвидами гір навколо себе ,але ,оскільки я ще та екстрімалка,я ще й покаталась на «Родельбані»,скажу чесно,я очікувала ,що буде страшніше ,але це була звичайна американська гірка з різкими поворотами; озеро Молодості «Voda club» досить дороге місце ,але всередині класна атмосфера,басейни,безкоштовні сапи та надувні піраміди на озері ,на які я дуже довго намагалась залізти😂,коли я там була ,колесо огляду ще не добудували,але я хотіла би прокотитись ще й на ньому,доречі,якщо вам потрібно буде обирати якийсь готель,можу відзначити готель «Mafa» :приємний власник,є ресторан при готелі ,але там досить довго чекати їжу ,особливо ввечері,є декілька бесідок на теріторії та гойдалки.

Тут ми були всього декілька днів ,але встигли за цей час побувати на набережній ,там гарні співучі фонтани та маленька виставка кораблів;державний заповідник «Софієвка»: гарна природа навколо ,прогулянка підземним тунелем на лодочці з цікавою історією його створення.)-Черкаська область : Буцький каньйон (Водоспад Вир,Гребля ГЕС та Старий водяний млин,але більш за все мене вразил саме каньйон,по якому навіть лазить багато скалолазів).

Сподіваюсь,що вам сподоьався цей не зовсім маленький маршрут,чекаю ваших спогадів з цих місць💞

  1. Буковель
  2. Мукачево
  3. Київський океанаріум