Яна_Па🫧

Доглядова косметичка в подорож.

Доглядова косметичка в подорож.

В цьому відгуку я вирішила поділитися списком доглядових продуктів і засобів, які, на мою думку, класно підійдуть для подорожі 🧳. Деякі з них будуть зручного тревел формату. Деякі просто крутими, що заслуговують свого місця у валізі🧳

Отже.

  • Starter kit від skinbar . Тут і гель для вмивання, і тонік, і сиворотка, і крем👌🏻.
  • Сонцезахист для обличчя і тіла, думаю тут не потрібно пояснювати. В кожного він свій, мені подобається цей від Babe laboratorios.
  • Олійка для тіла ( на літо олійка мені більше подобається чим крем, особливо якщо взяти ще із мерехтінням, то це просто Вау ефект для вечірнього променаду).
  • Зубна паста від marvis ( варіант для курільщиків з відбілюючим ефектом. В нас ніхто не палить, але відбілення яке дає мені подобаєтся. ➕ зручно що можна купити маленький розмір), а ще вона дуже якісна і гарно чистить.
  • Бритва для ніг. В мене звичайні рожеві ( мені подобаються, бюджетні і досить не погано бриють.)
  • Прокладки чи тампони ( тут вже все залежить від днів циклу😉).
  • Гель алое 🌱 від isntree, заспокоює , знімає почервоніння, зволожує. Що ще потрібно шкірі під палючим ☀️біля моря. ( тут не знайшла, тому добавила люблю такий самий лосьйон, він має схожу дію👌🏻)
  • Термальна вода, щоб швидко освіжитися 🔝

Здається нічого не забула? Чи щось ще добавите?