Mamalyzhka

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Моя найкраща відпустка - це сама перша відпустка від роботи. Я в 17 років почала працювати, і тут влітку відпрацювавши я поїхала спонтанно з подругою на море, до свого дядька. У Рибаковку, Миколаївської області. Це було дуже круто, перше море з подругою, без контролю, бо перед цим я постійно іздила з рідними, батьками, або ж у табір чи з танцювальним колективом на "гастролі"

Це був 2021 рік) останній рік мирного нашого моря🥲

ми тоді звичайно ж не однією Рибаковкою закінчили, ми їздили у Коблево, поїхали ще в Одесу, відпочивали, купались, засмагали та веселились. Ввечері ходили надискотеку у місцевий клуб, ще памʼятаю його називали "Скутер" так і не знаю з чого взялась ця назва🤷🏽‍♀️ це можна було тоді назвати і фототріп, адже ми з подругою повинні були показати всі свої купальники у інстаграм🤌🏼 а їх чимало😅

Переглядала щойно фото, аж сумно стало🥲 обовʼязково хочу ще😍 раджу всім відвідати це місце, тут і мальовнича природа, і острів Березань, скелі, море, пляж, рожеве солоне озеро і обовʼязково відпочинок, але це вже ми зробимо після нашої перемоги🇺🇦

також підбірка місць в Украіні куди раджу зїздити усім:

👉🏼Солотвино - багацько термальних озер з солоною водою, соляні шахти, закарпатський колорит

👉🏼Бакота - тут навіть не стільки про олне місце, як про всі скелі Дністра, мальовничі місцевості, водоспали і т д. сюди і с. Врубливці, Штольні, с. Врубоивці, водоспад Бурбун і т д

👉🏼ну і звичайно ж Рибаківка - острів Березань, скелі біля моря, рожеве солоне озеро і багато іншого...

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub