Olha🍒

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

2021 рік, літо.

ми з друзями нарешті прийшли до обговорення сумісної відпустки і обирали ми між будиночком в Карпатах та поїздкою на острів Джарилгач Херсонської області з палатками. ох, не буду казати, скільки разів ми згадували з сумом свій вибір, бо поїхали тоді в гори. але надія побачити диво у моря ще не зникає!

це була моя перша поїздка після довгої депресії, захисту дипломної роботи в академії, довгоочікуванного випуску звідти і на початкових нотах гарного самопочуття.

побути саме в горах, де з цивілізації був тільки невеличкий магазин з сосисками та таким смачним квасом - було найкращим рішенням для мене!

досі згадую з щемким теплом ці дні: неймовірно чисте повітря після київської задухи, весь вільний час на ґанку з книгою чи відеомонтажем, спільний час на кухні, прогулянки по грунтових дорогах з неймовірною панорамою, вечірні кіносеанси, а в ночі виходили дивитись на космос - інакше не описати таку кількість зірочок, ніби всі вони світили тільки для нас.

в кожного з нас є ті самі спогади з минулого життя, коли все було інакше. ці - мій телепорт в щастя.

і якщо ми зараз думками на заході, ділюсь своїми улюбленими місцями звідти:

1. Львів - просто маст-хев. це місто з ароматом кави в повітрі, кольору шоколаду та присмаком настоянок назавжди в моєму серці.

2. Закарпаття - Мукачево, Ужгород, Хуст ваблять своїми замками, природою та не таким сильним напливом туристів. Раджу кожний куточок та їхні атмосферні заклади!

4. Кам'янець-Подільський - перше знайомство відбулось ще в шкільні роки, але досі не відпускає! архітектура, історія та краєвиди - ви маєте це побачити на свої очі.

я закохана в Україну і не знаю, як ці скарби можна на щось обміняти.

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub