#bestvacationevermakeupclub.

#bestvacationevermakeupclub.

В мою валізу спогадів додалось не так давно місто яке вражає своєю історією та культурою, архітектурою та колоритом- це місто Львів. Я народилася на Сході країни,

на Заході бувала дуже рідко можливо раз зі школою їздили до Карпат та і все. Але все що не трапляється в житті, у долі свої плани .І ось ми плануємо відпочинок і вирішуємо їхати до Львова, і я не пожалкувала про це, весь Львів вражає своєю архітектурою та аутистичністю. Ми були у центрі Львова і у день і у вечері, це неймовірно люди танцюють, співають, грають на інструментах, проживають життя, незважаючи на важкі часи. Ми ходили по музеях та виїздили за межі міста у найкращїй парк розваг в якому ми були б будь де- це Урур, якщо в вас є діти ви повинні завітати туди, масштабнішого парку розваг я ще не бачила. Там і гірки і склони на яких можна кататись на склонах і на переправах плавати на плотах, в парку є динозаври, увесь парк нереально обійти за день, він вразив мене що вже можна казати про дітей )

Ще ми їздили до заміського клубу з басейном Rumbambar

це теж дуже кайфове місце і якому все переплітається і якість і затишок , басейни чисті , вода з підігрівом, все поділено на зони, все це розташовано у лісі, і повітря і природа, вау 😮

Що можу сказати про цю подорож, це було дуже цікаво для мене та для дітей.

Львів- дякую за гостинність!

#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
#bestvacationevermakeupclub.
Каменкович Карина
0
0