Slobodian Mariya

#bestvacationevermakeupclub.

#bestvacationevermakeupclub.

Найкраща відпустка цього року у мене пробігла у Львові.Мені дуже подобається безтурботність цього міста,на кожному кроці відчувається свято.Протягом відпочинку я відвідала безліч місцевих автентичних закладів харчування,побувала на оглядовому майданчику в одному з Соборів,спробувала популярні Львівські наливки,їла багато солодощів з Львівської майстерні шоколаду та запивала найсмачнішою кавою.

Топ 3 місця в Україні,які я рекомендую відвідати:

1.Тустань(знаходиться у Львівській область,поблизу с.Урич).Залишки фортеці,» у вигляді величезних каменів,розташовані посеред лісового масиву.Неймовірно гарне місце,в яке варто навідатись

2.Замок «Паланок»(знаходиться у м.Мукачево,Закарпатська область)Історичний замок,який слугував колись і фортифікаційною спорудою і вʼязницею.Цікава історична памʼятка,яка вистояла протягом століть навал,та зберегла свій красивий вигляд.Тут ви зможете повернутись у минуле та споглядати своїми очима історію.Також замок знаходиться на пагорбі,тому на оглядовому майданчику ви можеье насолодитись виглядом на м.Мукачево.

3.Парк Хижаків(знаходиться у м.Сатанів,Хмельницька область).Можливість побачити тваринок з дикої природи,яких привезли у природні для них умови(парк знаходиться у природному заповіднику,тобто тваринки проживають у лісі).Раніше ведмедиків,тигрів та левів,які зараз проживають тут використовували у цирковій діяльності,тому деякі тваринки і досі проживають стрес.Чудове місце для відпочинку душею.