Daeng conditioner та фіолетовий шампунь, чи все так ідеально?

Daeng conditioner та фіолетовий шампунь, чи все так ідеально?

Всім привіт🫶 Пару місяців тому придбала цей кондиціонер від корейського бренду Daeng, а також фіолетовий шампунь., до цього користувалась звичайним комбо від Botanic therapy, мені не вистачало зволоження від нього, хоча знаю, що деяким дівчаткам він дуже до вподоби.

Волосся у мене пористе, використовую кучерявий метод, цей кондиціонер від Daeng став спасінням від сухості.

Із переваг:

- волосся блискуче, не плутається, насичене вологою;

- мені подобається трав'яний запах;

- консистенція не рідка;

- економний у застосуванні;

- заповнює посічені кінчики;

- волосся легко розчісується.

Зараз на нього величезна знижка, на маленький об'єм також, я вже і собі замовила, очікую доставочку🥰

із недоліків:

Я їх просто не знайшла😅 А от до фіолетового шампуню цього бренду у мене багато запитань🥲 Він ідеально розгляджує волосся, має приємний запах, однак у мене з'явився СВЕРБІЖ , ніколи від жодного шампуня я такого не відчувала, тому припинила використання, бо боялась появи лупи.... Так що дівчатка, не купуйте повний об'єм, спробуйте хоча б маленький спочатку... Також ще додам, що від фіолетового шампуню у мене волосся почало жирніти швидше і зачіска виглядала не дуже охайною на наступний день.

Зараз я тестую новий міцелярний шампунь від Drforhair, пізніше напишу пост за нтого😇

А які шампуні можете порадити Ви? 🫶