Інна ✨

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Обожнюю Одесу! Це для мене завжди багато сонечка, море, вечірні прогулянки та нескінченне відчуття щастя!

Остання поїздка до Одеси була у 2021 році, тому ці фото для мене дуже цінні.

#bestvacationevermakeupclub

Морскій вокзал - одне з моїх улюблених місць в Одесі, я можу там гуляти часами і насолоджуватись видами.

Коли сонечно вже сіло і не так жарко.

Я можу цілий день провести на пляжу, обожнюю загорати, плавати, дивитись на море, слухати його та вдихати цей солоний запах щастя!

1)Одеса

Бо це любовь і нічого для мене краще бути не може, ніж провести відпустку біля моря.

2)Львів

Для туристичних прогулянок центром міста с друзями, смачної їжі, перезагрузки та душевного відпочинку. Лізти на Високий замок під дощем, замотані по самі очі у дощовики, але абсолютно щасливими - це вже добра традиція!

3)Кременчуцьке водосховище

Покі немає можливості поїхати на повноцінне море, ми насолоджуємось місцевим варіантом. Поїздки на вихідні з друзями на водосховище рятують мене, коли рівень психологичної напруги зашкалює. Ми можемо поплавати, позагорати, насолодитись краєвидами, пофоткатись та дуже гарно провести час - і це все в парі годин їзди від дому! Там дуже красиво, водосховище з прісною водою, але волни трошки нагадують море.