Валігура Анна

Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?

Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?

Хочу розпочати з пакування , воно дуже гармонійне та мінімалістичне, баночки зі скла, пакуванню можна поставити 10 з 10❤️

Далі розповім про Румяна, вони красивого ніжно-блідно рожевого відтінку, він ідеально підійде для світленьких дівчат, пігментаці доволі хороша, але є одне але, вони ніби трішки зʼїдають одне одного, тобто якщо я наношу скульптор і румяна, то по середині пропадає продукт і появляються дирка, яку потім ні чим не виправиш, тому я люблю наносити щось одне , румяна доволі непогано розтушовуються але можуть лягати плямами, тому треба швидко та ретельно тушувати. Оцінка 6 з 10.

Контур, він має гарний відтінок, він не надто холодний і не надто темлий, також чудово підійде світлим дівчатам, але на цьому плюси закінчуються , він лягає плямами або залишає не зафарбовані зони, також він важко розтушовується , тому рука до нього не тягнеться, використовую максимум на очі , як тінь, тому оцінка 4 з 10.

Хайлайтер, має неймовірне сяйво, яке видно з космосу, має гарний теплий відтінок , якщо ви хочете делікатне сяйво, то з ним його буде дуже непросто зробити, але якщо ви полюбляєте сяйво з космосу, то він точно для вас, мені він дуже подобається, звісно не на кожен день, але має місце бути , оцінка 8 з 10.

Також хочу відмітити хорошу стійкість усіх продуктів, але тут також є один мінус, вони відбиваються на речах , тому коли я фарбуюся цими продуктами , біле не одягаю🤣

ВІДТІНКИ:

• Румяна - 302C MELLOW

• Контур - 401C MEDIUM

• Хайлайтер - 500N NATURAL GLOW

Надіюся була корисна❤️

Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Чи варто купувати косметику для обличчя від PAESE?
Валігура Анна
2
Підписники
0