Юліанна🎀

L'Oreal Professionnel Metal Detox

L'Oreal Professionnel Metal Detox

Дякую Makeup.ua за можливість протестувати догляд від L'Oreal Metal Detox скажу зразу мені всі засоби підійшли і буду користуватися надалі особливо шампунем .Із засобами L'Oreal особливо шампунями і олійками для волосся у мене дружба давня та кожного разу шампунь як лотерея або підійде або ні .На даний момент волосся не фарбоване ,а вода жорстка .Фото до користування серією Metal Detox

L'Oreal Professionnel Metal Detox

Пре -шампунем користуюсь вперше ,щоб оцінити його користь треба покористуватися хоч місяць щоб був результат

.Особливості професійного пре-шампуню-догляду для зменшення пористості всіх типів волосся, запобігання ламкості та небажаної зміни кольору,безсульфатний ,має цитрусовий аромат з деревно-мускусними нотами.

Спосіб нанесення рекомендують :

Розділіть вологе волосся на 2 секції. Нанесіть по довжині від 2 до 4 натисків помпи продукту, в залежності від довжини волосся. Розподіліть по всій довжині та кінчикам, емульгуйте 1-2 хвилини до утворення легкої піни. Розплутайте волосся.

Шампунь у гарній баночці ,видавлюється не дуже але це пробник,аромат як по мені чоловічий парфум з переважанням мускусний нот,гарно пінеться не потрібно цілу жменю ,має густу консистенцію легко змивається.

Пробувала сам шампунь волосся погано розчесується

Маска у гарній баночці ,кремообразна з приємним цитрусово -мускусним запахом .

Про маску:
- нейтралізує металеві накопичення у волоссі;
- запобігає накопиченню металів у структурі волосяних волокон;
- легка текстура;
- глибоко живить та насичує вологою;
- зміцнює структуру волосяних волокон;
- зменшує рівень пористості;
- захищає волосся від нових металевих накопичень;
- робить локони м'якими, еластичними та шовковистими;
- надає блиску;

Спосіб нанесення:

Поступово нанесіть на вимите і підсушене рушником волосся. Залиште на 1 хвилину я залишала хвилини на 3 і змивала

Пробника мені вистачило на 2 рази ,запах мабуть найбільш виражений після нанесення на волосся залишається цілий день ,як недолік обтяжує волосся

,але для термо захисту гарний засіб ,консистенція густий крем

Нанасити на підсушене рушником волосся. Висушити волосся феном або дайте йому висохнути самостійно. Не потребує змивання.

Обжнюю L'Oreal олійки для волосся мені подобається як вони працюють волосся з ними слухняне і доглянуте.

Пробника мені вистачило на 2 рази і вона майже без запаху ,трошки рідкувата

Інгредієнти: касторова олія, композиція, мочевина

Склад

DIPROPYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • ALCOHOL DENAT. • DIMETHICONOL • GLYCERIN • PEG-14 DIMETHICONE • HYDROXYETHYL UREA • PHENOXYETHANOL • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • LIMONENE • POLYACRYLAMIDE • C13-14 ISOPARAFFIN • PROPYLENE GLYCOL • HEXYL CINNAMAL • LINALOOL • LAURETH-7 • CARAMEL • CITRAL • GLYCINE • GERANIOL • COUMARIN • CI 19140 / YELLOW 5 • POLYQUATERNIUM-7 • CI 15985 / YELLOW 6 • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • SODIUM BENZOATE • PARFUM / FRAGRANCE

На відео всі 5 продуктів волосся виглядає гарно ,але обтяжене довго не протрималось і ввечері помила 72 години не витримало

Пре-шампунь+шампунь+маска ідеальне поєднання 3 дні витримало і гарно пахло

Пре-шампунь +шампунь +крем догляд волосся по класиці на другий день втратило свіжість

Серія Metal Detox сподобалась та підійшла ,щоб максимум подіяти і оцінити результат треба час ,але з першого використання волосся стає слухняним ,гарно розчісується, не магнітеться .Кожного разу всю серію застосовувати для волосся тяжко ,обтяжує а от комбінувати гарний варіант із значних мінусів ціна .