Sabrina 🩷

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Неймовірні емоції викликають спогади про цю подорож. Дуже колоритна країна, з дуже привітними людьми.

Дуже гарні заходи та сходи сонця, заради яких приходилось прокидатись о 5-тій ранку, але воно того варте.

Красивезні каньйон та гори, які заворожують, хочеться дивитись на цю природу вічно. Смачні вечері на кораблі на заході сонця. Чисті пляжі, з білим піском, неймовірної краси море. Розваги на будь який смак. Рафтинг для мене став улюбленою розвагою.

Хочу повернутись до цієї країни ще не один раз, адже Туреччина завжди знайде чим здивувати.

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Ось мої особисті ТОП три місця нашої неньки України:

1. Львів - там побувати повинен кожен, смачна та запашна їжа, (особливо полюбляю шоколад, та цукерочки) привітні, щирі, красиві люди. Неймовірно красиві місця для фото, інколи знається що це зовсім не Україна.

2. Закарпаття - так склалось, що ніколи там не була, але завжди мріяла там побувати. Передивитись сотні відео на YouTube про ці несамовиті пейзажі, і далечезні походи в гори. Тому як тільки буде така нагода відразу скористатися нею

3. Рівне - моє рідненьке місто, є дуже багато місць про які не говорять та не напишуть путівники, неймовірні замки, озера, зелені гори, ну і звичайно ж "Тунель кохання", куди без нього.

Наша країна має безліч красивих місць, але ми чомусь завжди заворожуємось красою інших, потрібно це виправляти як найшвидше 🥰