Mila Masiukova

Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати

Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати

Диски, що пропитані розчином з кислотою – найприємніший варіант делікатного пілінгу. На відміну від звичайного пілінгу, диски вже пропитані, а отже розхід при нанесенні не буде більшим, ніж потрібно.

Я використовую їх через день, тільки ввечері (як і будь які інші пілінги). Виробник радить використовувати кожного дня, а при потребі і кілька разів на день, але в мене такої потреби немає, мене влаштовує графік через день, інколи кожного дня.

В упаковці 55 шт, або 90, в залежності від розміру упаковки. Це зручно, бо при використанні кожного дня або через день легко розрахувати на скільки вистачить упаковки.

Розберемось які бувають диски Stridex та як обрати собі найкращий варіант:

1. Стандартні червоні, з 2% вмістом саліцилової кислоти. Для максимальної боротьби з акне, проте якщо у вас чутлива шкіра, можуть не підійти.

2. Диски XL для лиця і тіла, з екстрактом грейпфрута. Ці диски також з 2% саліцилової кислоти. Вони великого розміру, тому їх зручно використовувати для тіла. Найчастіше їх використовують для спини, особливо якщо є схильність до акне. Я використовую для ніг, від червоних точок. 1 диску вистачає мені на 1 ногу, тому розхід не дуже економний. Якщо наважитесь використовувати їх для лиця, будьте обережні, бо склад не для чутливої шкіри.

3. Зелені диски з алое та 0,5% саліцилової кислоти – ідеальні для чутливої шкіри, але менш ефективні ніж попередні. Я хотіла з них і почати, але так як їх не було в наявності, замовила наступні.. Якщо ви тільки плануєте вводити кислоти – це найкращий варіант для старту.

4. Сині диски Essential з вітамінами, з 1% саліцилової кислоти – щось середнє між червоними та зеленими. Вони гарно підійшли для моєї досить чутливої шкіри, нема підпікання, як від 2%.

Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати
Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати
Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати
Американські диски Stridex з саліциловою кислотою. Як в них розібратись та які обрати

Ефект від використання дисків я бачу майже одразу, спочатку всі недосконалості та запалення червоніють, а через деякий час стають майже непомітними. Після використання шкіра якийсь час блистить. Так як я використовую лише на ніч, це не є проблемою.

На ранок шкіра свіжа та з рівним тоном. При використанні через день, за 2 тижні недосконалостей стає менше, а згодом вони повністю зникають.

Ці диски – найкращий варіант домашнього пілінгу, який у мене був. Вони не містять спирту, не потребують змивання і приносять гарний результат.

Закриваю цим відновлюючим кремом - https://club.makeup.com.ua/post/41516/