MAXIMOVA🌷

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

перебирала в голові багато варіантів але зупинилась на нещодавній маленькій подорожі на захід нашої країни.

Нехай вона і буде найкращою, спогади про неї найсвіжіші в пам’яті, а головне ця маленька подорож відкрила красу нашої країни для моєї дитини, та і для мене також. Розбиваючи на фрагменти цей вікенд, я б виокремила такі:

#bestvacationevermakeupclub

Так - мій кіт розміром з валізу, і ні - йому не пощастило поїхати в ній з нами😅 хоча він впевнено зайняв у ній головне місце та довго не хотів її покидати.

Якщо ви не розумієте подачі чаю в цьому скляному горнятку з металевою підставкою, і вологої постільної білизни - нам з вами немає про що говорити😂 Це вайб студентських років та веселих подорожей.

Ми відвідали багато місць і всі вони були надзвичайно цікавими та кардинально різними. Нас вражала краса палаців та архітектурних пам’яток, дивували підземні печери з мерехтливими стінами, ми милувались садами з кіньми, водоспадами та каньйонами.

Це був активний відпочинок, в якому постійно змінювалась картинка перед очима. Перезавантаження, для буденного життя в наш непростий час.

  1. Львів. Інший темп життя, інші люди, інша архітектура. За все люблю це місто.
  2. Оптимістична печера, яка залишила мені на згадку дуже оптимістичну гулю на голові😂
  3. Шацькі озера - це чиста вода та красиві заходи сонця🧡