Тетянка 🤩

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Я дуже зраділа факту, що в мене буде цей прекрасний боксик на тестування і коли його отримала, емоцій було ще більше. Перша думка - вау як це красиво 😍 пакування дуже радує виглядом. Спочатку хотілося все роздивитися перед використанням.

Хочу вказати про терміни придатності після відкриття - одразу на це звертаю увагу, тут все декоративна косметика має 12 місяців і це дуже класно 🥰

У використанні мені сподобалося все, але звичайно є свої мінуси та зауваження, про що нижче і розповім) На фото може побачити як виглядає повсякденний макіяж лише засобами з боксу + туш для вій 😉

Дякую Makeup Club за можливість отримувати такі класні засоби на тестування!

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Це зовсім незвична пудра, яка неймовірно виглядає - зручне пакування з дзеркальцем, є захисна мембрана, якісний спонж для нанесення продукту.

  • Пудра прозорого кольору, хоч виглядає біло-блакитною;
  • Дає ефект блюру, мінімізує видимість пор та тонких ліній;
  • Контролює блиск та жирність шкіри;
  • Робить обличчя гладеньким, але не дає матовий фініш;

Все-таки цей засіб більше нагадує базу під макіяж - має гелеву текстуру, дійсно класно блюрить шкіру, я не відчуваю липкого шару після нанесення і дуже подобається що шкіра залишається сяюча. З мінусів - запах, нагадує щось пластикове.

Вона не на кожен день і не на все обличчя, але мені сподобалася у використанні на зони, де хочеться зменшити видимість пор і навіть не наносити зверху тон. Можна сміливо купувати, якщо не очікувати ефект звичної пудри 🙃

Кремовий скульптор-стік у відтінку Warm Brown, який точно консилер, а не скульптор. В мене досить світла шкіра і засіб ледь видно якщо розтушувати. Пакування гарне - стік викручується, має захисну мембрану і кришечка міцно тримається.

  • Має жирненьку кремову текстуру, яка легко наноситься та розтушовується;
  • Дуже зручне пакування у вигляді стіка;
  • Досить щільна текстура.

Все б було ідеально, якби не було очікувань що засіб має контурувати) Можливо в інших відтінках засіб за призначенням виглядає краще. А я буду експериментувати як з консилером для обличчя.

Кремові рум'яна у стіку, колір Mauve Pink, з таким же чудовим пакуванням як в інших стіків - захисна мембрана та міцна кришечка. Мені дуже сподобалися - прекрасний відтінок, легко тушується та можна контролювати інтенсивність кольору, стійкі.

  • Кремова текстура дуже легка в нанесенні та робить розтушовування плавною;
  • Оксамитовий фініш робить ефект рум’янцю максимально природним;
  • Можна використовувати як помаду, тіні та рум’яна;
  • Дуже зручне паковання у вигляді стіка, яке робить використання продукту комфортним.

Я мала рум'яна тільки в сухому вигляді і яке ж це класне відкриття - використання в макіяжі подібних продуктів! Однозначно рекомендую - класний продукт, якого вистачить надовго 👌🏻

Кремовий хайлайтер-стік у відтінку Silver Moon, в естетичному чорному пакуванні з надійною кришечкою та захисною мембраною. Пощастило з відтінком, бо дуже люблю саме срібні 🥰

  • Дає шкірі ніжне сяйво та створює додатковий об’єм;
  • Добре наноситься та розтушовується в легку димку;
  • Має зручне паковання, яке дозволяє наносити продукт, легко контролюючи інтенсивність.

В такому форматі в мене хайлейтери були, і я справді люблю такі купувати. Та цей хайлайтер в саме серденько 💕 саме такого ефекту мені хотілося - стійкий вологий фініш з делікатним сяйвом шкіра ніби підсвічується за рахунок дрібних блискіток. Мій фаворит, швиденько купуйте!

Прозора розсипчаста пудра для фіксування макіяжу, яка йде в зручному пакування зі спонжем (хоча я і надаю перевагу пензликам) та сіфтером для економного використання.

  • робить шкіру гладенькою на вигляд та дотик;
  • рівномірно наноситься пензликом або спонжем;
  • зберігає стійкість макіяжу, запобігає його скочуванню;
  • попереджає появу жирного блиску, робить шкіру матовою.

Це те що треба для використання на кожен день - пудра у вигляді дрібного порошку, дуже легка на обличчі ніби димка, добре справляється з жирним блиском та закріпленням макіяжу, не з'їдає іншу косметику. Дуже радує ціна та великий об'єм 🤩

Це щось для надання розкішної атмосфери, релаксації та приємного ритуалу у ванній кімнаті 🎀 Дуже естетичне пакування - скляна баночка з красивим бантиком, кришка міцно тримається завдяки всередині неї резинці. Після відкриття потрібно використати за 6 місяців.

  • розслабляючий ефект, який допомагає зняти стрес і втому;
  • підходить для різних типів шкіри, включаючи чутливу;
  • підходить для романтичного вечора або відпочинку після важкого дня.

Інтенсивність аромату залежить від кількості доданого продукту у воду, яка також набуває ніжного рожевого відтінку, а от шимер взагалі не помітний.

Окремо хочу відзначити аромат - дуже приємний, таки собі пудровий аромат з нотами троянди та цитрусу. Не знаю що на рухунок доглядових функцій, але насолода від використання є 🫶🏻

Парфумований дезодорант це щось цікавеньке для мене, тому що вже роки користуюся соляними. Це величезний стік у зручному пакуванні, яке викручується, має такий же насичений та приємний аромат.Термін придатності після відкриття 6 місяців.

  • зручний формат стіку забезпечує легке і рівномірне нанесення;
  • відсутність слідів на поверхні одягу;
  • доглядає за шкірою, залишаючи її гладенькою та м’якою;
  • має приємний аромат.

Сподобався за відчуття м'якості, проте деякий час відчувається липкість, дійсно не залишає слідів на одязі. Від запаху поту та вологості захищає досить добре - для мене це 8 з 10. Класний засіб, буду ще користуватися, але соляні дезодоранти я люблю більше)

Дякую за увагу 🫶🏻