Tanserb

Kira Naills Гель лаки №12 та № 66

Kira Naills Гель лаки №12 та № 66

Продовжую показувати вам свою колекцію гель лаків від Kira Naills. Сьогодні покажу ще два відтінка, які дуже люблю поєднувати в одному манікюрі, бо мені здається, що ці кольори дуже пасують один до одного

Більш детально про те, за що я люблю гель лаки Kira Naills я писала тут- https://club.makeup.com.ua/post/40629/ (та показала дуже ніжні відтінки 007 - персиковий та 168 - морска хвиля ) але у мене їх чимала колекція і це про щось говорить ) Але якщо коротко, то мені подобається їх текстура та нанесення, стійкість так величезний кольоровий ряд.азувальна. Мабуть, найпримхливіший відтінок у моїй колекції.

Kira nails 012 – найніжніший рожевий. Дуже гарний відтінок. Сама ніжність та м'якість. Але в нанесенні трохи примхливий, оскільки відтінок замазковий і вибілений. Перший шар дає смужки при нанесенні, досить так багато. Його треба наносити або в три тонкі-тонкі шари, або перший тонких, другий товстіший, але при цьому його треба рівно укласти. Однак, серед подібних відтінків цей ще наноситься терпимо. У ньому немає прозорості. Емаль замазувальна. Мабуть, найпримхливіший відтінок у моїй колекції.

Kira Naills Гель лаки №12 та № 66
Kira Naills Гель лаки №12 та № 66

Kira nails 066 – світло-сірий. Приємний сірий відтінок, гарний як підкладка під дизайн. Наноситься легко, у два тонкі шари. Щільна емаль

Мені здається, що ці два відтінка дуже гарно пасують один до одного. Хоча, і кожен по собі гарний.