NikVik

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера

Попередню протестовану маску брала на основі глини , тепер мене зацікавило спробувати щось інше :

Це альгінатна маска має цілющий склад, маска виконує миттєву заспокійливу й протизапальну дію, насичуючи шкіру корисними мінералами, а також запобігає появі дрібних зморшок

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера

Мої враження :

-в упакуванні 20 г розчину але мені було достатньо половини і змогла розтягнути задоволення на два рази

  • літом в таку спеку це тільки кайф займатись собою і приймати такі масочкии, бо при нанесенні вона віддає холодом і відчуваєш приємні відчуття
  • на упаковці вказаний склад і повна інструкцію використання ( дуже зручно)
  • консистенція приємна на дотик
  • зауважте, швидко висихає на фото видно вже що на ніс мені вже тяжко було наносити
  • але великий плюс знімати маску по відношенню з глиняною
  • одним рухом руки , мамочка відходить від обличчя

Переваги продукту

  • дбайливо очищає, усуває запальні процеси, лущення, подразнення;
  • регулює жирність шкіри, покращує кровообіг, звужує пори;
  • вирівнює колір обличчя.
  • екстракт зеленого чаю робить шкіру матовою, усуває запалення, тонізує;
  • алое вера зволожує шкіру, сприяє загоєнню дрібних пошкоджень.

Як правильно наносити альгінатну маску:

  • Важливо наносити альгінатну маску швидко і розводити її водою кімнатної температури!
  • Шпателем нанести маску на обличчя, включаючи очі і губи. Накладайте маску товстим шаром, вона повинна надавати прямий тиск на шкіру.
  • Маска повністю застигає за кілька хвилин.
  • Наступний етап - пластифікація, маска стає схожа на гуму, схоплюється і фіксується.
  • Новоутворена маска сприяє глибокому проникненню корисних елементів і зволоженню шкіри. Перед нанесенням маски для більш ефективного впливу можна нанести сироватку або емульсію.
  • Маска знімається одним рухом, від підборіддя до чола. Залишки маски змийте водою.
  • Нанесіть на обличчя зволожуючий крем.

Спосіб застосування: відміряти 20 г маски й висипати в окрему суху посудину. Додати 40-50 г води температурою 20-25 градусів. Ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести маску за допомогою шпателя (пензлика) густим шаром й залишити на 15-20 хвилин до повного висихання. Рекомендується лягти й розслабитися. Зняти маску одним шаром, починаючи з підборіддя до чола.

Хоча я брала 10 г і мені достатньо вистачило. ( тобто пів пакету і маю її на два рази , розтягну задоволення )