Mila Masiukova

Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR

Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR

Взагалі я дуже скептично ставлюсь до українських косметичних брендів, бо в 80% випадків їх продукція мені не підходить. Але цей випадок попав в ті 20%, що в саме 💖.

Як і всі ензимні пудри, вона представляє собою білий порошок, що розчиняється при контакті з водою. Такий варіант делікатного пілінгу є дуже класним і для подорожей і для домашнього використання, оскільки пудра не займає багато місця, вистачає її надовго, та і терміни зберігання значно вищі ніж у продуктах з водою.

Склад гарний, окрім ароматизатора цілком безпечний.

Пудра має приємний аромат екзотичних фруктів. Незважаючи на ароматизатор у складі, вона підійшла для моєї чутливої шкіри.

Спершу насипаємо трохи пудри в долоню, додаємо води, розтираємо до утворення пінки і наносимо на чисте вологе обличчя і змиваємо.

Шкіра після використання стає більш гладкою та приємною на дотик. Це непогана заміна скрабам та пілінгам для чутливої шкіри. Також підійде як додаткова процедура у догляді.

Шкіру трішки підсушує, тому обов’язково зволожувальний крем після використання. Розхід мінімальний, вистачає її надовго.

Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR
Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR
Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR
Делікатна ензимна пудра українського виробника SKINBAR