Інна ✨

Стайлінг-пудра для волосся "Об’єм" Taft True Volume 3

Стайлінг-пудра для волосся "Об’єм" Taft True Volume 3

Я дуже не люблю довго вкладати волосся. Тому завжди обираю для себе самі прості та швидки укладки. Остання 3 роки я ношу різні коротки стрижки, тож основний мій запрос до стайлінгу - це об'єм, створення текстури та фіксація. В мене тонке, але порісте та хвилясте волосся, тож основна укладка завжди виконується з допомогою фена/скелетного гребенця/браша, а вже потім я додаю текстури з допомогою пудри для волосся.

Стайлінг-пудра для волосся "Об’єм" Taft True Volume 3 створує дуже гарну текстуру на супер-коротких стрижках! Вона суха, не робить волосся жирним. Треба додати засобу до проборів на сухе чисте волосся, "взбити" руками та пальцями задати напрямок. Все! Це самий найкращій та найшвидший варіант укладки для мене, яку ще і легко підправити впродовж дня. Це реально займає пару хвилин і навіть додатково лаком фіксувати не потрібно! Якщо переборщити с засобом, то надлишки легко прибираються феном з прохолодним потоком повітря.

Так, пудра видчувається на волоссі, але мені це взагали не заважає, бо я мию голову кожен день і не розумію, як можно коротку зачіску не вкладати щодня.

Є більш "легки" пудри для об'єму, але вони і дорожчі, і щоб придбати- треба замовляти десь онлайн і чекати. Ця дає гарний результат, економічна в використанні, бюджетна та доступна у багатьох магазинах офлайн.

Стайлінг-пудра для волосся "Об’єм" Taft True Volume 3
Стайлінг-пудра для волосся "Об’єм" Taft True Volume 3