AsyaFox

Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La

Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La

💐Привіт, це Ася! Сьогодні розповім про накладні вії від польського бренду -

Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La

Я знаю що зараз в моді натуральність, і багато для кого накладні вії пішли в минуле, але як на мене, смаки це те про що не судять. Особисто я люблю яскраві макіяжі, латинські, корейські, не на постійній основі, але буває, тому даний аксесуар для мене актуальний.

Дана модель війок не є візуально натуральною, вона більше підходить для "приводів", адже гусота та довжина тут не скромна. Якість дуже гарна, війки ніжні, м'якенькі, невагомі, зручні у використанні. Виготовлені з веганських матеріалів. Великим плюсом для мене є прозора стрічка, основа вій, адже темні стрічки хоча і міцніші, але виглядають на очах важко. При бажанні вії можна фарбувати тушшю разом з натуральними, створюючи різні ефекти. Закріпити їх легко, і тримаються вони весь день, якщо використовувати якісний клей. Я дуже задоволена війками, відчувається колосальна різниця між дешевими та більш дорогими моделями, тому не раджу економити, використовуючі тверді пластикові війки що колять очі. Якщо ви ще не знайомі з накладними війками, то раджу починати з пучків, аби звикнути до даного процесу, після пучків, зі стрічками буде набагато легше.

До речі, покупка вій практично не буває невдалою, адже їх можна просто підрізати та підрівняти під комфортну для вас довжину та ширину, а на крайній випадок, просто порізати на пучки чи створити ефект "котяче око" - тому не бійтеся експерементувати!

❤️Спосіб застосування: Вії можуть виявитися занадто широкими для ваших очей, тому попередньо їх потрібно приміряти. Візьміть вії пінцетом і прикладіть їх якомога ближче до основи росту ваших власних вій. Підріжте їх, якщо вони для вас широкі або набагато довші за ваші власні. Видавіть на долоню невелику смужку клею і протягніть смужку вій по ньому. Зачекайте кілька секунд, поки клей загусне. Візьміть вії пінцетом посередині, прикладіть ближче до основи росту ваших власних вій. Починайте притискати від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, притримуючи кінчики вій пальцями. Проведіть по основі зубочисткою, щоб краще закріпити. Підведіть верхні повіки по основі росту вій лайнером або чорним контурним олівцем, злегка виходячи за межі рухомих повік. Такий прийом дасть змогу приховати дрібні недоліки (залишки клею).

Сподіваюся допис був для вас цікавим❤️дякую за увагу

Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La
Lash Brow Premium Silk Lashes Oh La La