Fraulein

Неймовірно круті кольорові олівці

Неймовірно круті кольорові олівці
Неймовірно круті кольорові олівці

Вже давно люблю продукцію Lovit. Там завжди можна знайти щось цікаве, якісне та дійсно варте уваги.
Особливо мені подобаються у них олівці - і для очей і для губ.

Нещодавно побачила допис Alina_Demchenko
про кольорові олівці Lovit з колекції Mark&Line. У мене вони також є, дуже подобаються.
Але сьогодні хочу розповісти вам про неонову колекцію.

В мене 5 кольорів із 6. А саме:
603 bright green 💚
604 acid yellow 💛
605 fire orange 🧡
606 fuchsia pink 🩷
609 cobalt blue 💙

Не вистачає лише фіолетового.

Ці олівці дуже зручні у використанні. Швидко та легко наносяться на шкіру. Насичені, добре пігментовані. При нанесенні на слизову не дряпаються, не сушать.

Ось так кольори виглядають під уф-освітленням

Лаконічний стриманий дизайн. Чорний пластиковий корпус, на кінці котрого ми бачимо, якого ж кольору олівець всередині. Це дуже зручно аби швидко вхопити потрібний відтінок. Ковпачок щільно прилягає до корпусу, він не злітає та його впевнено можна брати у косметичку.

По текстурі олівці досить м'які, легко та щільно наносяться. А ще вони швидко застигають. За бажанням, відразу після нанесення їх можна трохи розтушувати.

Також вони радують тим, що в них дуже класна стійкість. Просто водою, наприклад, не змивається. При потраплянні капель не тече та спокійно тримається, наче прибитий. Та і міцелярною водою не так легко змити з першого разу. Треба добре так потерти те місце, де є олівець 😉 Краще скористатись гідрофільною олією.

Абсолютно без проблем, легко та швидко заточуються

Тепер трохи макіяжів з використанням цих олівців

Райдужний макіяж губ

Макіяж очей для образу Індіанки

Рожевий для макіяжу очей та губ у стилі Пін ап

З олівцями Neon Silky Smooth можна легко зробити як яскравий креативний макіяж, так і стриманий денний, з маленьким кольоровим акцентом.

Щиро раджу до них придивитись💛