AsyaFox

Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long

Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long

Привіт, це Ася! На огляді Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long ✨

Це вже другі мої накладні вії саме від даного бренду, і їх особливість в тому, що вони :

1. Ручної роботи

2. З веганський матеріалів

3. Максимально натуральні на дотик, мʼякі, шовковисті та гнучкі

Товщина волосків даної моделі - всього 0,07 мм, а довжина - від 9 до 15 мм. Вії доповнені спеціальною стрічкою, яка легко і надійно фіксує їх на повіках.

Спосіб використання: вийміть вії з коробки і приміряйте накладні вії на свої. Обріжте зайву смугу вій зовні. Нанесіть клей на стрічку - почекайте, перш ніж наносити. Наклейте накладні вії поруч з натуральними віями, дочекайтеся висихання клею.

Відразу попереджаю, дана модель з промінчиками під назвою "All Night Long" , виглядає НЕ природно. Тут наявна величезна довжина та немаленька густота, тобто війки святкові, для фотосесій, для вечірок. Для повсякденного використання дуже раджу переглянути інші модельки у даного бренду. Хоча дану модельку можна "підрізати" під комфортну довжину, я не раджу цього робити, адже кожна серія виготовлена спеціально так як вона виглялає, і дуже легко зіпсувати такі вії, тому краще відразу обирати потрібні параметри.

Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long
Lash Brow Premium Silk Lashes All Night Long

Мій досвід використання:

Війки даного бренду дуже комфортні у носінні, але за двох умов:

1. У вас якісний клей

2. Ви підрізали стрічки ідеально під свій розмір очей

Війки прекрасні, на дотик вони навіть ніжніші за натуральні. На оці судять зручно, не відходять по краях. Можна фарбувати тушшю і моделювати їх під різні ефекти, легко згинаються та підлаштовуються.

Я в захваті від якості бренду Lash Brow, вони роблять щосб неймовірне. ❤️ Раджу до ознайомлення