AsyaFox

Тканинна маска для обличчя з екстрактом кокоса

Тканинна маска для обличчя з екстрактом кокоса

Привіт, це Ася! Відгук на чудову Тканинну маску для обличчя з екстрактом кокоса від FarmStay Real Coconut Essence Mask.

Трошки від виробника:

Особливості FarmStay Real Coconut Essence Mask:

- активний компонент формули - екстракт кокоса;
- підвищує пружність і еластичність шкірного покриву;
- пом'якшує і дарує оксамитовість;
- тонізує і розгладжує мікрорельєф;
- має антиоксидантну та протизапальну дії;
- покращує колір обличчя;
- приємна і м'яка на дотик;
- підходить для охолоджуючого та розігріваючого догляду.

Спосіб застосування:

Вийміть маску з упаковки, нанесіть на обличчя, розправте і залиште на 15-20 хвилин, потім видаліть робіть легкий масаж подушечками пальців, поки залишки маски повністю не вберуться. Для холодної дії помістіть нерозкриту маску заздалегідь в холодильник. Для розігріваючого ефекту помістіть нерозкриті маску в теплу воду (50-60 градусів) на 2-3 хвилини. Рекомендується використовувати 2-3 рази в тиждень для максимального ефекту.

Мої враження: ця тканинна маска має зручну упаковку, приємний кокосовий аромат, велику кількість пропитки (есенції), зручні лекала ( вирізи для рота та очей) та підходить для всіх типів обличчя. Вона просто ідеально поглинулася моєю чутливою шкірою, не залищаючи липкості. Шкіра зволожилася, ніби наповнилася силою, розгладилася та стала м'якшою. На наступний день помітила що запалення на моєму обличчі стали менш помітними та посвітлішали. Я в захваті від результату і мені дуже приємно що вартість даного продукту дозволяє спробувати його кожному! Дякую за увагу.