lyuba_belllaaa

Золота лава у флаконі - Nars Orgasm body oil

Золота лава у флаконі - Nars Orgasm body oil
Золота лава у флаконі - Nars Orgasm body oil

Як завжди, влітку я у пошуку класних засобів з блиском для тіла. Це масло NARS ORGASM DRY BODY OIL запримітила ще рік назад, і коли з'явилась можливість витратити бонуси за покупки обрала саме його.

Подивіться самі- ідеальний продукт, матова чорна коробка, дорога-багата банка, і ця олія невловимого відтінку рожевого золота ❤️

Проблеми почались зразу з нанесенням - формула насправді не містить у собі жодних олій((( Через це, важко вбирається, лишається липкою, і має погану дисперсію.

Отже, блиск буде на долоні якою ви наносили цей продукт, а не там де ви хотече (

Запаху немає, але з цією липкістю у +28 масло не поносиш (Добре, що я зараз у +10 🤣).

Легкий ефект мерехтіння, яке навіть фото не ловить - це все що модна отримати за більш ніж 50$.

Здається, доцільніше буде купити за 300 грн український шимер Mermaid Rose Sunset, про який у ці дні є багато постів - і не морочити собі голову.

Та й таке - банка гарна, але хіба для того, щоб зняти відео.

Розумію, чому його зняли з виробництва цього року - але не розумію, чому взагалі випустили.

Діліться, які косметичні провали ви купували?

З смішного - наче забирала звук з відео, але все рівно чомусь чути як там пихтить збоку чоловік, якого я змушую знімати свої косметично-блогерські потуги 🤣

Тому буду ще вдячна за рекомендації клксного відео редактора для андроїду!

Золота лава у флаконі - Nars Orgasm body oil
Золота лава у флаконі - Nars Orgasm body oil