ЧЕРВЕНЬ 2024|| пусті пляшечки

ЧЕРВЕНЬ 2024|| пусті пляшечки

Вітаю. 🍒
Закінчився перший місяць літа. В мене за місяць не так багато пустих баночок, як виявилося.
1. Головомийка. Закінчилися тільки 2 шампуні і все. В принципі миють добре обидва, але свіжість із шампунем Herbal Essences Білий грейпфрут і м'ята залишається довше. З ним обов'язково хорошу маску, кінці трохи сушить.
Шампунь-кондиціонер ТЕО Nature Nettle очищає і зволожує, купувала нашвидкоруч, думала на раз, а виявився непоганим шампунем. Швидко закінчується. Ціна дуже дешева. Замовлю ще, для літа і частого миття підійде шикарно. Не пересушує, очищає добре.

Обидва гарно пахнуть)

ЧЕРВЕНЬ 2024|| пусті пляшечки

2. Зуби.🦷 Саме на літо я користуюся відбілюючими пастами. Відбілювальна зубна паста "Для любителів кави та чаю"White Glo Coffee & Tea залишила позитивне враження. Реально працює. Повторю ще однозначно.


Elmex - то моя база в не сезону!!! Любов.

3. Тіло. Руки.👌🏼
Відновлювальний крем для дуже сухої та огрубілої шкіри рук CeraVe Reparative Hand Cream. Тут писати багато не буду. Атопічна шкіра, рятує він. Вже на заміну стоїть наступний. Дієвий!

🍒Ось і всі мої викидушки за місяць. Ще був гель для душу, рум'яна і олівці для очей але я забула їх сфотографувати.

Дякую за перегляд💕