red_dragon

Моя перша покупка липня

Моя перша покупка липня
Моя перша покупка липня
  • З цієї покупки для мене знайома тільки фарба від Prestige be extreme в кольорі 37 Вогняна лава.
  • Інші продукти з посилок мені незнайомі, але дуже хотілося б їх спробувати та розібратися. Поки опишу свої перші враження.
Моя перша покупка липня
  • Парфумований лосьйон для тіла Rose Wine від MARÊVE мене вразив своїм солодким ароматом, нагадує якісь шлейфові парфуми, ніжно лягає на шкіру, живить та зволожує. Дуже приємний аромат, просто кружить мене у квіткових мріях. До речі при купівлі 3-х товарів бренду MARÊVE, мені один пішов в подаруночок.
  • Два гелі-лубриканти від MARÊVE з різними смаками та ароматами - Peach Bellini та Vanilla daiqiri. На смак та аромат мені більше сподобався персик 🍑, він трішки хімозний, але має приємний аромат. Vanilla daiqiri більш нейтральний на смак та аромат. Сподобалось те, що вони майже не липнуть та добре зволожують.
  • Зубний порошок comex, в цілому придбала тільки тому що було цікаво, а як він працює? Дуже гарний склад продукту, полюбляю олію евкаліпту у складі ополіскувачів та зубних паст. Спробувати цей порошок мене підштовхнув гарний склад та позитивні відгуки. Те саме стосується і натурального ополіскувача. Поки що ці товари не тестувала.
  • Крем для обличчя з центелою від Farmstay. Люблю цю фірму, а ще більше люблю тестувати щось новеньке і накупити побільше пробників. Протестую, напишу 🫶
  • Крем денний для розгладження й підвищення пружності шкіри Ahava Extreme Day Cream. Має багато гарних відгуків, а я маю багато часу на тестування новинок.
  • Також вирішила взяти хлопцю пробничок 3 мл парфумованої води Yves Saint Laurent Y, затестив та сказав: хороший, головне, щоб тобі подобалось. Тому не дивуємось його відгуку. Мені він дуже сподобався, цікаве поєднання, аромат стійкий.