Ірина 🦋

Нові туші від Lamel, чи хороші ці новинки?

Нові туші від Lamel, чи хороші ці новинки?

Я протестувала дві туші новинки, дякую makeupclub та компанії Lamel за таку можливість 💐 Через 2 тижні щоденного використання готова поділитися враженнями.

Туші прийшли у подарунковій упаковці 🎁 Обидві в срібних тубах, відрізняються лише кольоровими смужками. Мені не дуже подобається такий дизайн, тому що на ньому лишаються відбитки пальців, які доводиться витирати. Але є плюс, у туші є захисна наліпка від першого відкривання, і ви точно знатимете, що до вас її ніхто не розкривав, шкода що не всі виробники роблять це. Правда, видалити їх потім з туші виявилося досить проблематично 😂

Вони обидві насиченого чорного кольору, у них силіконові щіточки різної форми, але вони не м'які, а досить жорсткі.

Нові туші від Lamel, чи хороші ці новинки?
Нові туші від Lamel, чи хороші ці новинки?
Нові туші від Lamel, чи хороші ці новинки?

Заявлена як туш для об'єму і підкручення вій.

Щіточка досить велика, розширена на кінцях і звужена посередині, не пам'ятаю, коли востаннє користувалася такими. Перші кілька макіяжів було досить не звично, і я трохи дряпала собі повіку, коли піднімала і фарбувала вії близько біля коріння, так як щіточка досить жорстка.

Так само коли я фарбувалася їй вперше, було відчуття, що туш досить суха, плюс що вона не склеювала вії, як це можуть робити деякі інші туші при перших застосуваннях, але мені щоразу доводилося опускати туш у тюбик, за новою порцією туші, щоб нафарбувати кожне око, і для верхніх і для нижніх вій (звичайно в моїх улюблених тушах, діставши щіточку з тюбика, засоба на ній мені вистачає що б нафарбувати обидва ока)

Але нашаровується вона до речі досить добре, мої вії з нею подовжуються, не склеюються, і вона дійсно їх добре підкручує та поділяє. З часом вії не опускаються, вигин та форму тримають добре весь день. На моїх повіках туш не друкується, тільки іноді трохи якщо наношу ВВ крем, і не припудрюю його на повіках, але в такому випадку навіть термостійкі туші у мене можуть залишити сліди через час. Тому якщо у вас дуже жирні повіки, думаю краще припудрити їх. Після цього протягом усього дня, мені не доводиться нічого підтирати.

Я ношу макіяж з ранку до вечора, туш жодного разу в мене не обсипалася! Легко змивається міцелярною водою.

Якщо плакатимете 💧або на очі потрапить велика кількість води 💦, туш потече, але вона і не заявлена ​​як водостійка, термостійкою теж на жаль не є. Але туш проходила випробування й у спортзалі 🏋🏻‍♀️, жодного разу не розмазалась і не обсипалося під очі.

Не знаю, що саме з нею сталося після кількох макіяжів, але помітила що вона стала менш сухою ніж уперше і вже не потрібно опускати щіточку в тюбік так багато разів, цей момент мене порадував, не хочеться витрачати зайвий час на довге фарбування вій 😉

Туш мені сподобалася, здається вона більше дає подовження та підкручування ніж об'єм, також гарно поділяє вії.

Такого класного підкручування, навіть мої улюблені туші не роблять, як ця новинка від Lamel 👍🏼

Туш заявлена ​​як подовжує з ефектом ліфтингу, що тут намудрили, який ліфтинг ефект може бути у туші для вій, мені не зовсім зрозуміло 🤷🏻‍♀️

Щіточка у неї вже більш звична для мене, я користуюся саме такими, але більш м'якими та гнучкими в порівнянні з цією. На відміну від своєї рожевої сестри, ця туш вперше набирала багато туші і трохи склеювала вії, їй потрібен час, щоб підсохнути і розфарбуватися. Туші, що залишається на щіточці за 1 раз, мені вистачає повністю нафарбувати обидва ока. Нашаровується вона вже гірше через те, що склеює вії. Але мені її достатньо в один шар. За рахунок цього мені здається вона дає об'єм більше ніж рожева, також гарно подовжує вії 💓

За іншими характеристиками поводиться так само, не розмазується, не обсипається, добре показала себе під час занять спортом 🥊

Змивається також без проблем міцелярною водою 💦. Я всі туші змиваю завжди міцелярною водою або двофазними засобами призначеними для зняття макіяжу з очей 👀, тому не тестувала інші варіанти її змивання 🚿.

Саме з цією тушшю чоловік у мене запитав "ти що наростила вії?"

На моїх віях обидві туші показали добрий результат не дивлячись на деякі нюанси, загалом я залишилася ними задоволена 👍🏼, за свою вартість вони не гірші багатьох дорожчих 😊