red_dragon

Посилочка від HILLARY: закупка липня

Посилочка від HILLARY: закупка липня
Посилочка від HILLARY: закупка липня

Посилочка від українського бренду HILLARY

Нарешті приїхали одні з моїх улюблених продуктів від цього бренду 🩷

Скраб для губ Hillary Lip Scrub Sea Buckthorn, 30 г

Користуюсь цими скарбами вже давно, дуже сподобався і цей аромат, пахне приємно, якоюсь жуйкою, або цукерочкою. Після використання губки м'які, зволожені, пружні. Обожнюю цей продукт! 🫶

Раджу спробувати, дуже багато ароматів є на вибір, я пробувала всі, що додала нижче:

Посилочка від HILLARY: закупка липня

Олія після засмаги та депіляції з екстрактом алое Hillary Aloe Vera after sun & post depil oil, 100 мл

Заспокійлива олія після засмаги, або депіляції. Я використовую цей засіб після гоління, або ж просто для ефекту зволоження. Має приємний, ненав'язливий аромат, швидко поглинається, не липне, усуває подразнення, відновлює шкіру та освіжає. Дуже раджу спробувати.

Шимер крем-гель Hillary Shimmer cream-gel, 100 мл

Неймовірно сяючий гель з додатковим ефектом зволоження. Мій фаворит для креативних ідей 💗

Скраб для тіла парфюмированный Hillary Royal Perfumed Oil Scrub, 200 г

Мега-крутий аромат, якщо ви хочете пахнути дорогою жінкою після процедури, обирайте саме цей! Після використання шкіра м'якенька, гладенька, ніжна. Дуже полюбляю скраби від HILLARY.

Скраб для тіла парфюмированный Hillary Rodos Perfumed Oil Scrub, 200 г

Крутий аромат, під час використання, таке відчуття, наче я релаксую на пляжі... Неймовірно зволожуючий ефект та сяяння шкіри після використання.

І на останок новий продукт для мене:

Рисове мило-ексфоліант Hillary Delicat Whitening, 100 г

Рисове мило-ексфоліант Hillary Delicat Whitening - засіб з високим вмістом активних компонентів, який ефективно і делікатно видалить омертвілі клітини та забруднення. Рисове мило-ексфоліант Hillary Delicat Whitening стимулює регенераційні процеси, а також мікроциркуляцію і детоксикацію. Крім того, ексфоліант в процесі пілінгу живить і зволожує шкіру, перешкоджаючи утворенню почервоніння, подразнень і сухості. При регулярному використанні Рисове мило-ексфоліант Hillary Delicat Whitening освітлює і вирівнює колір шкіри.

Будемо тестувати 🫶