AsyaFox

A'pieu Milk One-Pack Тканинна маска "Полуниця"

A'pieu Milk One-Pack Тканинна маска "Полуниця"
A'pieu Milk One-Pack Тканинна маска "Полуниця"

Привіт, це Ася! Відгук про Тканинну маску "Полуниця" від корейського бренду a'pieu.
Призначення: відновлення, живлення, освітлення, тонізування.

Я дуже часто тестую маски для обличчя і люблю експерименти, неабияке місце в моєму серці займають корейські бренди.

Ця тканинна маска відразу привернула мою увагу зовнішнім виглядом, дизайн у вигляді коробочки напою це дуже мило, мені подобається. Виробник вказує активними інгрідієнтами гіалуронову кислоту, екстракт полуниці, молочні протеїни.
Підходить для всіх типів шікри.

Обіцянки від виробника:

Екстракт полуниці ефективно очищає, освітлює і матує шкіру. Він активізує обмінні процеси, синтез колагену, розгладжує зморшки, усуває пігментні плями. Молочні протеїни глибоко насичують корисними речовинами, загоюють ушкодження, мають протизапальні властивості.

Мої спостереження:

Маска має дуже приємний запах, в упаковці багато есенції, лекала (вирізи) зручні, зручно сидить на обличчі, не ковзає, не тече. Маска не викликала почервонінь, зуду чи інших алергічних реакцій. Вона інтенсивно зволожує, добре пом'якшує і глибоко насичує епідерміс вітамінами, кислотами, антиоксидантами. Те що я помітила візуально - розгладження зморшок, шкіра освітлилася та ніби підсвітилася з середини. На наступний день шкіра також дуже сяяла.

Аналіз складу:

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, PEG-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Milk Extract, Pearl Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance

Склад безпечний, та досить корисний для шкіри.

Я дуже задоволена маскою і вже хочу спробувати інші з цієї серії ! Бай)