AsyaFox

Eveline Cosmetics Eyeliner Pencil

Eveline Cosmetics Eyeliner Pencil

Привіт, це Ася! Розповім про чорний олівчик для очей від Евелін.

Почнемо з опису від виробника:

М'який грифель дбайливо підкреслює контури ваших очей глибоким і стійким кольором. Він робить їх виразними і прекрасними, надає погляду ефектності і чарівності. Так діє контурний олівець для очей від Eveline Cosmetics. Якщо вам необхідний найкращий засіб для підводки очей, то представлений олівець підійде вам як найкраще. Чому?Він зручний. Олівець легко наноситься, малюючи ідеально рівну лінію. До ковпачка олівця вбудована гостра точилка, з якою ви запросто приведе його знову у «бойовий» стан. Обговорюваний олівець дуже стійкий. Розмазати його практично неможливо, а його колір зберігає чудовий свіжий вигляд протягом багатьох годин, позбавляючи вас потреби поправляти макіяж.Олівець для очей від Eveline Cosmetics досить компактний. Для нього завжди знайдеться місце навіть в маленькій косметичці.

Мій відгук:

Олівець дуже довгий, це перше що кидається в очі. Тому вистачить його дуже на довго, і при цьому, він ще й бюджетний (50грн). Він високопігментований, колір яскравий та насичений. Наноситься комфортно, він середньої твердості, і не ламається, і не царапає повіку. Найголовнішим для мене є те, що олівець не викликав алергії, адже навіть мідл-маркет та люкс олівці викликали у мене почервоніння та біль в очах, а тут цього немає. Ним легко малювати стрілочки, тушувати їх. Макіяж очей виходить чудовий. Але звичайно є і мінуси, лайнер не такий вже і стійкий як його описують. Він швидко розмазується, спускається по повіках, колір через декілька годин стає блідим. Мій вердикт такий, олівець чудовий за свої гроші, але якщо ви шукаєте дійсно стійкий, то даний варіант не для вас.

Eveline Cosmetics Eyeliner Pencil
Eveline Cosmetics Eyeliner Pencil