AsyaFox

Мої ідеальні lips з kiss cushion lipgloss Glambee

Мої ідеальні lips з kiss cushion lipgloss Glambee

Привіт, це Ася! На днях забігала у відомий мережевий косметичний магазин і побачила багато знижок на продукцію китайського бренду Glambee. Мені в очі кинувся цікавий засіб, а саме "блиск кушон для губ", солодка знижка -50% простимулювала покупку. То ж давайте розбиратися, чому цей засіб класний.

Відгуки: різні. Багатьом не подобається, через значну кількість мінусів, про них поговоримл пізніше.

Що з себе представляє: помада рідкої консистенції в тюбику що видавлюється. На кінчику пухнаста насадка, для комфортного нанесення. Дизайн тюбику типовий для бренду але не в моєму смаку. На тюбику не зазначений склад, але був на наліпці та є на сайті.

Використання, плюси та мінуси.

Багатьом не сподобався продукт тому що: 1. На тюбику написано "блиск", по факту це глянцева помада, з насиченим пігментом. 2.Видавлюється занадто багато продукту. 3. Неприємний запах.

Моя відповідь на це: продукт може бути дуже класним якщо використовувати його певним чином. Особисто я видавлюю мало засобу, і наношу його легкими "вбиваючими в губи" рухами. Таким чином отримую природний та гарний фініш як після тинту. Однак, я згодна з тим що це не блиск, і запах у нього неприємний, дуже хімозний, як у дуже бюджетних помад з відомого магазину на літеру "А". Стійкість середня, трохи сушить губи, за повну вартість без знижки не купила б. Загалом вважаю покупку вдалою. Сподіваюсь вам було цікаво ❤️

Мої ідеальні lips з kiss cushion lipgloss Glambee
Мої ідеальні lips з kiss cushion lipgloss Glambee
Мої ідеальні lips з kiss cushion lipgloss Glambee