Mila Masiukova

Хороший SPF на хімічних фільтрах з легким маскуючим ефектом

Хороший SPF на хімічних фільтрах з легким маскуючим ефектом

Раніше я вже розповідала про корейський санскрін, яким користувалась минулого року - https://club.makeup.com.ua/post/32743/

Цього року я знайшла ще кращий та цікавіший варіант, а також дізналась багато нової важливої інформації про SPF на хімічних фільтрах. Тому ділюсь з вами.

Почну з важливого, SPF на хімічних фільтрах проникають у шкіру, тому не потребують оновлення та переробляють сонячні промені, не пропускаючи шкідливі. Вони набагато зручніші у використанні, але мають свої недоліки:

1. Не завжди підходять для шкіри, схильної до акне та висипань. Та потребують ретельного змивання.

2. Не можна використовувати вагітним та плануючим вагітність, а також дітям.

3. Потрібно наносити за 15 хв до виходу на вулицю.

В цих випадках краще обрати сонцезахист на фізичних (мінеральних) фільтрах та поновлювати його кожні 2-3 години. Тоді літом про макіяж доведеться забути.

Саме через відсутність необхідності поновлення сонцезахисту я і обираю сонцезахист на хімічних фільтрах. З ним можна ходити цілий день, спокійно робити макіяж і не паритись про поновлення.

Але все ж, коли перебуваю на вулиці недовго та не маю потреби у макіяжі - обираю мінеральний сонцезахист.

Хороший SPF на хімічних фільтрах з легким маскуючим ефектом
Хороший SPF на хімічних фільтрах з легким маскуючим ефектом
Хороший SPF на хімічних фільтрах з легким маскуючим ефектом

Тепер перейдемо до Benton SPF50. Цей сонцезахист на сучасних хімічних фільтрах має легку приємну текстуру. Він легко наноситься, має трішки хвойний аромат.

Кришечку потрібно відкручувати, що не завжди зручно. Але після відкриття можна використовувати його ще 12 місяців.

Сам крем зеленого кольору, за рахунок чого він маскує почервоніння та вирівнює тон шкіри.

Він досить швидко впитується, не залишає жирного блиску. Поверх можна наносити тональні засоби та іншу косметику.

При ретельному змиванні гідрофільним бальзамом (або міцеляркою) та гелем для вмивання він не викликає в мене підшкірних прищів. І це стосується всіх spf на хімічних фільтрах.

Benton SPF50 я рекомендую, це точно одне з найкращих відкриттів цього року. Особливо вигідно його можна придбати зараз по акції.

Про гідрофільний, яким змиваю цей spf тут - https://club.makeup.com.ua/post/41983/

В наступному пості розповім про сонцезахист на мінеральних фільтрах.