KsuLv

Маска, що входить у протокол лікування акне від ZEIN OBAGI!

Маска, що входить у протокол лікування акне від ZEIN OBAGI!

Привіт, дівчатка! 🌸

Хто давно мене читає, знає наскільки я люблю косметику Zein Obagi, адже вона відома своєю високою ефективністю та обґрунтованими науковими підходами до догляду за шкірою.

Ще 5 років тому моє знайомство з нею почалось з відлущуючого гелю для вмивання, який порадила мені дерматолог. Відтоді я «підсіла» на косметику цього бренду.

Хто такий Zein Obagi?

Відомий дерматолог і засновник брендів Obagi Medical Products (заснований у 1988 році) та ZO Skin Health (заснований у 2007 році).

Зейн Обаджі розробив свої протоколи лікування шкіри, враховуючи комплексний підхід до боротьби з різними проблемами, зокрема з акне.

Що входить до протоколу лікування акне від Zein Obagi.

🔵 ОЧИЩЕННЯ;

🔵 ЕКСФОЛІАЦІЯ;

🔵 ТОНІЗАЦІЯ;

🔵 Застосування лікувальних засобів з АКТИВНИМИ ІНГРІДІЄНТАМИ (наприклад, ретиноїди, бензоїл пероксид, саліцилова кислота)

🔵 ЗВОЛОЖЕННЯ і ЗАХИСТ від сонця.

Про Complexion Clearing Masque від ZO Skin Health.

Маска для обличчя, що призначена для лікування проблемної шкіри. Вона містить активні інгредієнти, які допомагають звужувати пори, зменшувати запалення і контролювати вироблення шкірного сала.

Маска, що входить у протокол лікування акне від ZEIN OBAGI!
Маска, що входить у протокол лікування акне від ZEIN OBAGI!

1. СІРКА 10% (має антисептичні властивості, що допомагає зменшити запалення);

2. КАОЛІН і БЕНТОНІТ (мінеральні глини, які вбирають забруднення і надлишок шкірного сала, що сприяє очищенню пор);

3. ГЛІКОЛЕВА КИСЛОТА (ексфоліює шкіру, видаляє відмерлі клітини і покращує її текстуру);

4. ЦИНК (протизапальні властивості, допомагає зменшити червоніння і жирність шкіри).

Обʼєм - 85 мл. Консистенція глиноподібна, не рідка. Розхід економічний, одного флакону вистачить на 6 місяців це точно!

Аромат сірки, аромат сірників 😄

Я власниця комбінованої, проблемної шкіри, наявні постакне.

Користуюсь маскою вже пів року, 2-3 рази на тиждень, як рекомендує Зейн Обаджі. Наношу ввечері на очищену шкіру на 15-20 хв (до повного висихання). Після змивання наношу зволожуючий крем з полінуклеотидими Rejuran.

Після введення цієї маски в догляд стан маєї шкіри стуттєво покращився.

З плюсів:

✅ Зменшилась кількість запальних елементів, а ті, що наявні - підсушуються і швидше проходять ;

✅ Маска звужує пори;

✅ Вона дійсно зменшує жирність шкіри: на наступний день після застосування я рідше використовую серветки для вбирання шкірного сала.

✅ Покращився колір шкіри і її еластичність.

✅ Маска забезпечує гарну ексфоліацію, при змиванні відчуваються дрібні крупинки, які ніжно відлущують і не пошкоджують шкіру.

Із мінусів:

🔴 Вартість;

🔴 Запах сірки, який не подобається моєму чоловікові, хоча я до запаху відношусь нейтрально, для мене головне - дієвість!

Маска дійсно виявилась дієвою, як і більшість продукції бренду, за час використання вона суттєво покращила загальний стан моєї шкіри.

У цілому, маска заслуговує на увагу тих, хто шукає ефективний засіб для лікування проблем шкіри з доказаною дієвістю.

Дякую за увагу! Обіймаю 🥰