Ірина 🦋

Водостійкий гелевий олівець для очей

Водостійкий гелевий олівець для очей

Seventeen це бренд косметики з Греції 🇬🇷

Водостійкі 💦 олівці Supersmooth Waterproof Eyeliner у мене вже давно, ще зі старого випуску, зараз бренд змінив дизайн і всі олівці в білому кольорі, тільки по кінчику олівця можна зрозуміти який відтінок ховається всередині.

Сам грифель олівця гелевий, середньої твердості, щоб передати колір, 1 раз провести мало, необхідно нашарувати 2-3 рази. Сама основа олівця це не дерево, а схоже на пластик, грифель зазвичай у таких олівцях сидить не щільно, трохи хитається, але це мені особисто не особливо заважає. Точить олівець нормально, грифель не ламається. Але я все ж таки віддаю перевагу механічним олівцям, які не потрібно точити, тим більше що гелеві олівці через свою м'якість грифеля тонко заточити дуже складно і через пару штрихів, він все одно вже не буде таким тонким ✏️

Частіше я використовувала ці олівці в літній час, при сильній спеці якщо не припудрювати повіки можуть віддрукуватися, або якщо у вас просто жирна шкіра на повіках, думаю результат буде такий же 🥴

Мої відтінки 24 Mint Pearl дуже світло-зелений та 19 Sea Green яскравий бірюзовий. Оба відтінка з перламутром 🐚 На фото та відео вони при різному освітленні.

Я рідко використовую такі яскраві відтінки у макіяжі, тому ці олівці так довго збереглися у мене. За кілька років грифель не засох, так само малює 😉

З нових відтінків мене зацікавив 15 - Navy глибокий темно-синій із сатиновим фінішем.

Хотіла б знайти такий відтінок у стійкому механічному олівці, може хтось зустрічав такий і може підказати?

А це допис про мої улюблені стіки олівці для очей https://club.makeup.com.ua/post/35942/

Водостійкий гелевий олівець для очей
Водостійкий гелевий олівець для очей
Водостійкий гелевий олівець для очей
Водостійкий гелевий олівець для очей