red_dragon

MAKEUP з продуктами від REVOLUTION та KIKO

MAKEUP з продуктами від REVOLUTION та KIKO

Обожнюю сяяти та бути гарною, тому сьогодні покажу Вам один з моїх мейкапів вихідного дня.

Для цього мейкапу мені знадобились такі продукти:

I Heart Revolution Chocolate Contour Bar
Палетка для контурування обличчя відтінок light

Я її просто обожнюю за гарні блискітки, дуже дрібні часточки, розливаються на обличчі золотим сяйвом.

Палетка тіней Kiko Milano 01 A Holiday Fable Ethereal Eyeshadow Palette

Моя улюблена палетка, з якої я використовувала: коричневі тіні для брів 🤪, золоті тіні для стрілок, бежеві для макіяжу очей.

Holika Holika - Зволожувальний BB-крем для обличчя - Moisturizing Petit BB Cream - SPF30 PA++ - 30ml

Про цей бб крем я можу влаштовувати лекції, він неймовірно гарно лягає та прибирає недоліки шкіри. Легкий та приємний. Наносити його одне задоволення.

I Heart Revolution Heartbreakers Matte Blush

Мій відтінок Brave, ці рум'яна лягають на шкіру так, наче були створені знищувати всіх конкурентів. Обожнюю.

Помада для губ Kiko Milano Velvet Passion Matte Lipstick 311 Poppy Red

Супер червона та глянцева помада, гарно лягає та зволожує. На фото зверху ще нанесений блиск/олія для губ.

Jovial Luxe Gloss Блиск-олія для губ

Аромат кокосу, шикарний результат, губки м'які та ніжні після використання, блищить класно. Це більше олія, ніж блиск, така в неї масляниста текстура.

I Heart Revolution Chocolate Eyeshadow Palette Makeup Revolution I Heart
Chocolate Eyeshadow Palette

Моя стара подруга, обожнюю цю старушку за її яскраві кольори та мега круті пігменти, можна мішати будь який колір, лягає неймовірно ніжно, не сипиться.
Pastel Show Your Look Mascara

Туш для вій, яку знає кожна. Вона чудова. Мені дійсно подобається результат таких пишних вій та гарна щіточка.

MAKEUP з продуктами від REVOLUTION та KIKO