Ірина 🦋

Засіб, що дійсно працює та створює ефект нарощених вій

Засіб, що дійсно працює та створює ефект нарощених вій

В цілому я була завжди задоволена своїми віями, вони нормальної довжини, нижні так взагалі досить довгі, вони темного кольору, мають свій гарний вигин, досить густі, на фото виглядають вони гірше, та не такі довгі, тому що кінчики вій у мене світлі і не вдається їх сфотографувати. Але в нафарбованому вигляді навіть в 1 шар вони добре виглядають. Але немає межі досконалості взагалі 😂, тим більше нарощувати вії я ніколи не хотіла.

Cherish Lash це інноваційний кондиціонер для зростання вій, який збільшує довжину та обсяг натуральних вій, а також дарує глибокий догляд та харчування. Революційна формула засобу, заснована на натуральних інгредієнтах, активізує процеси зростання вій, покращуючи їх загальний стан, прискорює регенерацію та забезпечує вій повноцінне харчування та зволоження. Виробник Великобританія 🇬🇧

Скажу чесно, я побоювалася таких засобів для зростання вій, хоча чула про них уже давно, у складі яких був methylamido dihydro noralfaprostal – це простагландин, близький аналог відомого біматопросту (карепост). Він сприяє зростанню вій, а також знижує тиск очей. Вперше почав використовуватися в офтальмології для лікування глаукоми та катаракти. Був удосконалений для застосування у косметичних засобах.

Хоча цей інгредієнт знаходиться на останньому місці у складі, все інше натуральні екстракти, впевнена, що зростання вій відбувається саме завдяки йому.

⚛️ Состав:

Aqua, Isatis tinctoria seed extract, Nigella sativa seed extract, Biota orientalis leaf extract, Terminalia chebula extract, Polygonum multiflorum root extract, Corallina officinalis extract, Methylamido Dihydro Noralfaprostal.

📋 Особливі переваги Cherish Lash:

🎀 Унікальна формула ефективно посилює зростання вій і збільшує їх довжину на 78%, а густоту на 83%, стимулює появу нових довгих і здорових вій, сприятливо впливаючи на війні цибулини.

🎀 Робить вії більш еластичними і менш ламкими до 98%, ефективно зволожуючи їх, компоненти Cherish Lash шо доглядають покращують структуру вій, запобігаючи їх випаданню

🎀 Видимий ефект вже через 21 день використання у 19 із 20 жінок

🎀 Унікальне поєднання цінних природних екстрактів забезпечує ефективну та м'яку дію, оптимальне харчування, зміцнюючи від коренів до кінчиків

🎀 Спеціально розроблений пензлик робить процедуру застосування Cherish Lash максимально ефективною, легкою та точною.

🎀 Безпека доведена під час клінічних експериментів

Незважаючи на шикарний результат який я бачила у дівчат відгуки були суперечливими, більшість звичайно позитивних, але зустрічалися так само негативні де писали про те, що очі сильно сверблять, постійно червоні, з'являється темна смуга вздовж лінії росту вій і тд.

Але кілька місяців тому в makeupclub я побачила дописи дівчаток про цей засіб, на фото результат ДО і ПІСЛЯ був вражаючим. І я вирішила ризикнути та замовила його.

Засіб, що дійсно працює та створює ефект нарощених вій
Засіб, що дійсно працює та створює ефект нарощених вій

Бачила що в деяких відгуках, засіб приходив додатково упакований ще у велику білу коробочку і покет бренду, я замовляла на сайті makeup, мені воно прийшло без цієї білої коробки, я зв'язувалася з оператором, мені повідомили, що зараз від виробника вони отримують Cherisher Cherish Lash в такому вигляді. Сіра коробочка була запакована в захисну плівку, що для мене великий плюс, завдяки якій можна зрозуміти, що до мене засіб ніхто не відкривав. Також на упаковці є галограма.

Сам засіб йде в тюбику як від туші, тільки замість щіточки на кінці у нього тоненький пензлик. Сироватка для зростання вій виглядає як вода, прозора без запаху.

Об'єм 3ml

Видаліть макіяж, зніміть контактні лінзи у разі використання. Зачекайте, поки шкіра і вії повністю висохнуть. За допомогою пензлика акуратно нанесіть кондиціонер Cherish Lash по лінії росту верхніх вій. Для оптимального ефекту достатньо одного штрихового руху. Для досягнення максимального результату засіб рекомендовано застосовувати один раз на добу, бажано перед сном. Після досягнення бажаного результату (2-2,5 місяці застосування) засіб необхідно застосовувати 2 рази на тиждень для стабілізації результату.

Результат залежить від регулярності застосування засобу, а не від частоти та кількості використання.

Після закінчення курсу застосування засобу (6-8 місяців), рекомендується зробити перерву у застосуванні на 4-6 тижнів.

Я наносила засіб за інструкцією, кілька разів на тиждень могла забити і не нанести його перед сном. За час застосування жодних негативних наслідків в мене не було. Було тільки кілька разів зовсім трохи , протягом кількох секунд свербіло місце вздовж лінії росту вій, але може це взагалі не від неї було 😂, але ж я за час застосування ретельно стежила за будь-якими реакціями☝🏼

На фото результат після 1,5 місяця використання, вважаю що він цілком гідний, особливо це добре помітно на віях із зовнішнього куточка ока. На фото очі червоні не від засобу, просто було вже 12 ночі і вони лише після зняття макіяжу + цілий день робота за комп'ютером 🙈

Ціна не бюджетна, але витрачається сироватка дуже економно, вистачить на довго, треба зовсім не багато.

Нещодавно я пофарбувала вії, і можу спокійно ходити навіть без туші, фото пізніше додам ще

Використовувати цей засіб чи ні, тут вже кожен вирішує сам для себе, я результатом дуже задоволена, можливо буду використовувати кондиціонер ще кілька тижнів до кінця місяця і потім наносити тільки 2 рази на тиждень для підтримки результату 👍🏼

Засіб дійсно працює, і результат помітний вже протягом місяця, грошей мені на нього не шкода, тому що я вважаю, що краще купити один робочий засіб, ніж десять безглуздих 😉

Також в них є засіб для зростання брів Cherisher Cherish Brow

Допис про туш Cherisher Cherish Lash 👁️https://club.makeup.com.ua/post/45723/

🌷Nanolash Eyelash Serum

🌷RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner

🌷Revitalash Revitabrow Brow Advanced

🌷L'biotica Active Lash