Жорник Анна

Запах дитинства

Запах дитинства

Аромат Perceive від Avon дійсно має в собі щось ностальгічне, що нагадує про дитинство і сторінки каталогів. Це жіночний, ніжний та елегантний аромат, який мені дуже подобається.

Що сподобалось:

  • Ностальгія: Perceive має унікальний аромат, який одразу ж переносить мене в дитинство, коли я з мамою гортала сторінки каталогів Avon і мріяла про всі ці парфуми.
  • Жіночність: Цей аромат дуже жіночний та елегантний. Він підкреслює красу та ніжність жінки.
  • Ніжність: Perceive не є важким чи нав'язливим. Він має легкий та ніжний аромат, який приємно відчувати на шкірі.
  • Універсальність: Цей аромат можна використовувати як вдень, так і ввечері. Він підійде для будь-якої події.
  • Доступна ціна: Perceive має доступну ціну, що робить його чудовим вибором для людей з будь-яким бюджетом.

Що не сподобалось:

  • Не дуже стійкий: На жаль, Perceive не дуже стійкий аромат. Він тримається на шкірі лише декілька годин.
  • Може здатися трохи старомодним: Деяким людям цей аромат може здатися трохи старомодним.

Рекомендації:

Я рекомендую Perceive всім жінкам, які шукають ніжний, елегантний та жіночний аромат з нотками ностальгії.