red_dragon

Розпаковка MAKEUP: піклуємось про здоров'я + новинка

Розпаковка MAKEUP: піклуємось про здоров'я + новинка


Сьогодні доставили мою посилочку з ЄС MAKEUP, яку я замовляла ще 3-го липня. Мені дуже сподобалась надійність пакування, дуже багато крафтового паперу, все гарно обгорнуто, нічого не зім'ялось. Що ж я накупила..

Мої чутливі зубки вже давно кажуть дякую за догляд від Elmex, тому що ця зубна паста максимально мені підходить:

Розпаковка MAKEUP: піклуємось про здоров'я + новинка

Зубна паста "Елмекс" для чутливих зубів з амінофторидом Elmex Sensitive

Це ідеальне рішення для людей, які страждають від підвищеної чутливості зубів. Ця паста розроблена для щоденного використання та забезпечує комплексний догляд, активно борючись із дискомфортом та захищаючи від карієсу. У її складі — інноваційний амінофторид, який клінічно довів свою ефективність у мінімізації болісних реакцій на холодну, гарячу чи солодку їжу.

Особливості зубної пасти Elmex Sensitive:

- амінофторид створює на зубах захисний бар'єр, що перешкоджає проникненню подразників.

М'яка зубна щітка Elmex Sensitive Toothbrush Extra Soft

Мені вона підходить, дуже м'якенька, має зручну ручку, ясна не подразнює, тому оновлюю на таку саму по мірі необхідності.

Ополіскувач для рота "Елмекс" для чутливих зубів Elmex Sensitive

Особливості ополіскувача для порожнини рота Sensitive Plus Water від бренда Elmex:

- Виготовлений спеціально для власників зубів із підвищеною чутливістю

- Має солодкий смак, що зробить процедуру приємнішою

- Ефективно усуває бактерії, що провокують розвиток різних захворювань ротової порожнини

- Формула збагачена фторидом аміну, який забезпечує ремінералізацію зубної емалі, роблячи її менш чутливою до різних зовнішніх подразників

- Освіжає подих

І новинка для мене:

Пінка для вмивання з колагеном та ніацинамідом Mary & May White Collagen Cleansing Foam

Знайома з брендом Mary & May, пробувала їх крема та сироватки. Тепер дуже хочеться відкрити та нанести цю пінку для вмивання. Чекайте допис, обов'язково розповім про неї 🫶