MAXIMOVA🌷

Шимер MODAY

Шимер MODAY

Я обожнюю влітку використовувати подібні засоби. Це піднімає настрій🧡 А шимер від MODAY просто знахідка! Мені подобається, що це супер концентровані блискітки, які окрім сяяння надають ще й легкого бронзового відтінку шкірі✨

Особливо шикарно шимер буде виглядати на засмаглій шкірі (я за безпечну засмагу, тому або користуємось автозасмагою, або з спф загораємо в безпечні години)😊

Шимер MODAY

Шимер має легку флюїдну текстуру, легко розподіляється по шкірі, швидко фіксується. Наносити його - це якийсь антистрес, подивіться як він красиво, естетично стікає золотими краплинами🤩А потім вкриває шкіру своїм нереальним мерехтінням! Якщо в любите блискітки - не тримайте себе в руках😂 шукайте кнопку «купити»

Аромат має солоденький, злегка ванільний.

Подивіться на до та після. Одразу з’являється легкий бронзово-золотавий відтінок на шкірі та розкішне сяяння! Навіть камерою вдалось зловити блискітки, а це зробити ой як не легко)) проте не з MODAY

Тут вже ефект на обох ніжках🤩 завдяки активним інгредієнтам: ніацинамід, екстракт огірочника лікарського, екстракт ожини, вітамін Е, алантоїн - шимер дуже комфортно відчувається, шкіра м’якенька після нанесення.

Мені сподобалась пропозиція виробника в описі до товару про можливості використання шимеру не лише у звичайному варіанті нанесення. Його можна додавати для додаткового ефекту сяяння у такі засоби, як масло для тіла, олійку для волосся для ефекту сяйва, в крем чи баттер. Це цікава ідея.

Баночка об’ємом 100 мл, красиво оформлена золотими шрифтами.мені подобається, що пакування не розкручується, верхнє золоте крипління, в якому знаходиться дозатор - не знімається. Це дуже зменшує вірогідність протікання. Я транспортувала шимер три рази, і ні краплі не протікло!

Чудовий продукт - раджу