bogdana_ml

Огляд на подарунок від makeup club, бренду Rimell London

Огляд на подарунок від makeup club, бренду Rimell London

Поговоримо трішки про компанію , що ж в ній такого цікавого ?
Компанія Rimmel була створена в 1834 році Юджином Ріммелем в Лондоні. Як відомо всі компанії починають з чогось маленького і ця компаніє не є винятком, це була маленька сімейна фірма 🫂
Поступово набуваючи досвіду та клієнтів, компанія почала розширюватися , як бачимо успішно, бо й до сьогодні цей бренд відомий 🏘️
Варто також зазначити, що компанія має неймовірне гасло , яке надихає :
Get the London Look“ в перекладі означає "Отримай лондонський погляд".
Тобто завдяки їх косметиці ти матимеш неймовірний вигляд 🩷
Отже , розберемо кожен продукт окремо 💕

Перш за все я хочу почати з того , чим фарбуюся завжди без винятку , це туш для повік.
Бренд має приємний колір упакування косметики , це блакитний , в мене він асоціюється зі спокоєм 🩵
Туш має зручну форму , доволі легка і стильно виглядає , щіточка мені сподобалася , який й ж вона має аромат ?
Коли я її відкрила я відразу відчула запах трав 💚
Активним компонентом в туші є бамбукова олія
Колір туш має гарний насичений чорний , мої війки подовжили , але скажу чесно вау ефекту немає , користуватися однозначно буду може з часом навчуся як робити вії довшими завдяки цій туші .

Наступним продуктом від цього бренду буде тональна основа в відтінку rose ivory 010.
Тональна основа створена таким чином , щоб завдяки неї створити природній макіяж , вона має рідку текстуру , приємний аромат , легко наноситься і добре розгладжує шкіру , багато продукту для макіяжу не використовувала , але дуже гарно все розгладила .
В склад тональної основи входять вітами , які насичать вашу шкіру та за допомогою алое вера шкіра зволожиться .
Тональна основа мені підійшла і нею я обов'язково буду користуватися , на літо вона ідеальна 🩵

І останній засіб який в нас на огляді - це консилер Rimmel The Multi-Tasker Concealer , в відтінку 025 rose ivory .
Запах в цьому продукті мені найменше сподобався , але радує те що засобу потрібно взагалі трохи , так як він дуже гарно перекриває всі недоліки , мої синці під очима з ним взагалі не видно .
Він має щільну текстуру наноситься легко і тушується теж .
До речі в нього мега зручний великий аплікатор , мені дуже сподобався .
Якщо чесно всіма засобами я задоволена , на мою думку вони варті займати місце у вашій косметичні і я безмежно вдячна , за таку можливість тестувати ці засоби 🤍
Дівчатка якщо ви користувалися цим брендом , діліться враженнями ❤️