Missmili

Накупила)

Накупила)

1.Маска для волосся на основі жирних олій від Яка-один час вона була дуже популярна в тіктоці,рекламували як мега поживну маску з класним складом,яка здатна «правильно» обтяжити волосся,тим самим зробити його гладеньким .От це мені якраз і потрібно,бо спека робить щось неймовірне з моїм волоссям,воно мега пористе та пухнасте,хожу як демо -версія Хагріда

Накупила)

2.І знову про волосся Masil 11 Salon Scalp Care Ampoule Tonic-освіжаючий тонік для шкіри голови з охолоджуючим ефектом. Обіцяє зменшити жирність шкіри голови та зменшити частоту миття,окрім цього має заспокійливі та бактерицидні властивості !спойлер вже пробувала :освіжає дуже круто!

3. Рисова пудра від Paese не змогла пройти повз ,бо були дуже круті знижки та відгуки,буду пробувати)

4. Ензимна пудра для вмивання від Fraijour з колагеном-взяла пробничком, думаю на декілька вмивання вистачить щоб скласти свою повноцінну думку про засіб.

5. Накладні вії (пучки)від бренду essence - ніколи не нарощувала та не мала накладних вій,хочу спробувати подивитись як це буде виглядати)В наборі також є клей!

Поки все)

Спокійних вихідних 😘