Stassyababy

Wibo Beach Cruise Bronzer

Wibo Beach Cruise Bronzer

Упаковка

Перше, що привертає увагу, це упаковка. Вона дуже красива: картонна з магнітом, що робить її зручною для зберігання і використання. Завжди можна бути впевненою, що бронзер залишиться закритим і не розсиплеться в косметичці.

Об'єм

Об'єм бронзера становить аж 16 грамів. Це надзвичайно багато, і вистачить на тривалий час. Можна наносити його від ніг до голови, і він все одно не закінчиться швидко.

Запах

Запах бронзера приємний. Я дуже чутлива до запахів, але цей мені сподобався. Він не нав'язливий і не дратує.

Дизайн

Особливо хочеться відзначити тиснення на самому бронзері. Він настільки красивий, що спочатку мені було шкода його використовувати. Декілька місяців він просто лежав у мене, бо не хотілося псувати таку красу.

Пігментація

Пігментація бронзера чудова. Він легко переноситься пензликом, що робить нанесення комфортним і рівномірним.

Відтінок

У мене бронзер в 1 відтінку. Це найкращий для мене колір: теплий із золотим шимером. На сонці він блищить неймовірно красиво, і я отримала багато компліментів за його використання.

Загалом, я можу на всі 1000% рекомендувати цей продукт. Він дійсно вартий своїх грошей і є одним із найкращих бронзерів, які я використовувала цього року.

Wibo Beach Cruise Bronzer
Wibo Beach Cruise Bronzer
Wibo Beach Cruise Bronzer