MustHave для жирної шкіри в африканську спеку

MustHave для жирної шкіри в африканську спеку

Вітаю👋🏼
В Україні просто африканська спека. Шкіра обличчя, особливо в кого жирного типу, після вмивання залишається з відчуттям свіжості 5 хвилин максимум. Я вже не кажу про косметику, в таку спеку оминаю її. Шикарний засіб у спеку для шкіри - це масочка з глини. Це просто супер процедура, яка займе 5 хвилин, а результат класний і на довго🤗

Сьогодні ділюсь думкою про глину білу з екстрактом зеленого чаю і алое вера Elen Cosmetics. Мені вона сподобалася і буду повторювати, вже в кошику лежить зелена.
🔸Маленький пакетик із zip-застібкою. Дуже зручно. Перед цим була звичайна з аптеки, там прозорий пакетик запаяний. Тому після відкриття шукала ємність для пересипання. Тут з цим продумано. Виробник Україна, намагаюся підтримувати наше.


MustHave для жирної шкіри в африканську спеку

🌾Глина дуже дрібної фракції, однорідна, змішується без комочків. Приємна в приготуванні і нанесенні. Аромат трішки присутній, але він приємніший ніж у звичайній глині. Не суто глиняний, а трішечки свіжості. Доречі, виробник зазначає, що глина з зеленим чаєм та екстрактом алоє вера. От і на аромат трішки дає.

🧘🏼Використання і ефект: використовую, як маску для обличчя. Невелику кількість розводжу в холодній воді і наношу тонким шаром на обличчя. Тримаю хвилин 5, 10 - це максимум. Не люблю відчуття стягнення від глини. Хоча з цією так не відчувається критично. Зазвичай використовую раз в тиждень, але в цю спеку схему змінила. Ефект: шкіра чиста, матова, трішки освітлена, висипання підсушені. Відчуття свіжості і чистоти зберігається на довго. Сказати, що я задоволена 💕- це нічого не сказати. Це супер бюджетний мастхев для леді із жирним типом шкіри. Користуюся кожного, іноді через день. Тримаю 5 хвилин, тільки починає підсихати- змиваю. Головне не забувати про регулярність, тому що позитивний вплив на шкіру явно є. Розхід мінімальний. Цього маленького пакетика вистачить на довго. Якщо ви любите шар "жирненький" то тут звісно інша історія.

Мої рекомендації дівчатка. 👌🏼