Viktoria_Ilnytska

Патчі від прищів | Girlwood

Патчі від прищів | Girlwood
Патчі від прищів | Girlwood

Привіт дівчата🩷

У нас мінімум раз на місяць зʼявляються ці надокучливі прищі, і ви напевно як і я, перепробували багато засобів та способів боротьби проти них. Мені випала нагода спробувати патчі або пластирі, як я їх називаю😅 Раніше чула за них, здається й розповідали у клубі, але досі не користувалась. Розглянемо з вами як патчі від прищів діють на практиці, бо непрохані гості не забарились😁

Одразу скажу що усі такі патчі призначені для прискорення дозрівання прищів, зменшення запалення і запобігання утворенню шрамів. Мене завжди дратував момент дозрівання прища, а давити я ніколи не давила, так як розуміла що буде ще гірше. Припікала саліциловою кислотою чи маззю, але білий гній і так виднівся, просто він ставав сухішим. Тож давайте до суті👇🏻

Почну одразу з дії та способу застосування:

  • на очищену ділянку шкіри де знаходиться прищик, наклеюємо пластир
  • в залежності від розміру прищика, обираємо підходящий патч: 1,2 см - для більших, 0,8 см - для менших
  • залишаємо на декілька годин або ніч. Я залишала усі рази на ніч.
  • на ранок, знявши патч, білий гній пропав, а прищик помітно зменшився; почервоніння зменшилось буквально через годину після зняття патчу
  • ще на одну ніч я не ставила патч, так як гною не було і прищик йшов до загоєння

Детальніше про основні властивості патчів від прищів:

1. Абсорбція: пластирі вбирають гній та надлишкову рідину з прища, сприяючи його швидкому загоєнню і зменшенню розміру.

2. Захист від зовнішніх впливів: захищають прищ від бруду, бактерій і подразнення, запобігаючи подальшому запаленню.

3. Зменшення запалення

4. Запобігання торканню і видавлюванню

5. Прозорість: ці патчі є прозорими і непомітними на шкірі

Єдине, що вони не впливають на глибокі та підшкірні прищі. Це не недолік, а те, що не входить у їх функцію😊

💗В одній такій упаковці міститься 108 патчів, по 36, на кожному «пластиковому папері».

💗Кожен такий папір запакований окремо, в паперовий конверт. Вони легко знімаються з поверхні, добре тримаються на шкірі впродовж усієї ночі (а я полюбляю спати обличчям в подушку)😅

💗А ще у бренду, на кожен продукт є сертифікат аналізу (COA) та сертифікат безпечності матеріалу (MSDS)

Це найкращий, як на мене формат, засобу у боротьбі з прищами, бо він поміститься у будь який карман і точно не розіллється.

Патчі від прищів є ефективним і зручним засобом для точкового лікування прищиків. Вони допомагають швидко зменшити запалення, сприяють загоєнню і захищають шкіру від подразнень.

Як завжди, дякую за увагу💗