Mila Masiukova

Термальна вода – зволоження та тонізація шкіри, мої методи використання

Термальна вода – зволоження та тонізація шкіри, мої методи використання

Раніше я вважала термальну воду лише маркетинговим продуктом, в принципі я і зараз так вважаю, але тепер вона мені пригодилась) І на літо я купуватиму її знову і знову.

Як я використовую термальну воду:

1. Зараз в таку спеку ношу її з собою, якщо багато часу проводитиму на вулиці. Хоч і мало що, крім кондиціонера в машині, рятує від цієї спеки, але трішки освіжає і вже добре. Також можна використовувати для маленьких дітей.

2. Використовую після вмивання на суху шкіру, замість тоніка або перед його використанням. Якщо ви вмиваєтесь фільтрованою водою, то вам це не дуже потрібно, але після водопровідної, яка сушить шкіру це просто спасіння.

3. Після браття ніг. Коли хочеться зволожених і заспокоїти шкіру, а кремами користуватись не можна.

4. Закріплюю макіяж, менш ефективно ніж спеціальними спреями, але фініш виходить чудовий.

Може це і не річ першої необхідності, але коли на вулиці +38, то я дуже рада, що вона в мене є.

Також класно, що придбати її можна у різних форматах, навіть у маленьку сумочку. В мене 300 мл і це такий досить великий, сімейний об’єм.

Термальна вода – зволоження та тонізація шкіри, мої методи використання
Термальна вода – зволоження та тонізація шкіри, мої методи використання