Olena_

Колір мого літа

Колір мого літа

І знову привіт). Сьогодні про стійку помаду в колір якої я закохалася цього літа.

Раніше я користувалася більш нюдовими відтінками і тільки одна була яскрава в моїй косметичці на особливі події, і звісно це був червоний колір від бренду Bourjois.

Я давно хотіла приміряти на себе і інші яскраві кольори і обов'язково щоб була стійкою. Так я і опинилася біля стійки з продукцією від Maybelline, адже не раз чула а також і читала відгуки про її супер стійкість. Ну а тепер про саму винуватицю допису.

Для себе я вибрала колір 120 Artist, це колір фуксії. На фотоколажі, колір що на губах, передався саме найкраще.

Помада ну супер стійка, я носила її на губах з 10 ранку і змила тільки приблизно о 21 годині, не підправляючи, хоча був присутній легкий перекус вдень.

По відчуттях я її майже не відчуваю, мені губи не висушує, принаймні як більшість матових помад. Я її завжди наношу дуже тонким шаром, тому що так вона швидше сохне а також її насичений колір дозволяє це зробити. Єдине це що я ще не навчилася наносити її ідеально рівно, тому хочу прикупити і олівчик в тон.

Надіюсь була корисною і до наступних зустрічей.

Колір мого літа
Колір мого літа
Колір мого літа
Колір мого літа
Колір мого літа