Viktoria_Ilnytska

Спрей-фіксатор для макіяжу | Girlwood

Спрей-фіксатор для макіяжу | Girlwood
Спрей-фіксатор для макіяжу | Girlwood

Дівчата привіт🤗

Чи користуєтесь ви фіксатором для макіяжу?

Для мене такий засіб - важлива, заключна річ в макіяжі. Розповідаю чому:

  • перш за все фіксатор підходить як для легкого, нюдового мейку, так і для сильнішого;
  • він допомагає продовжити стійкість макіяжу
  • освіжає

У мене наразі, такий фіксатор від українського бренду Girlwood💗 Стильне дівоче пакування так і манить розгледіти продукт. Сам засіб знаходиться у баночці з міцного пластику овальної форми. Вмонтований якісний дозатор, дозволяє рівномірно розпилити засіб. Спрей не стріляє ні струєю, ні краплями, що буває у деяких засобів такого типу. Натомість - розпилює дрібним бризом, тим самим захоплюючи повністю обличчя.

Спрей-фіксатор для макіяжу | Girlwood
Спрей-фіксатор для макіяжу | Girlwood

Спосіб використання:

Нанесення: Після завершення макіяжу закрийте очі і рот, тримайте спрей на відстані 20-30 см від обличчя і рівномірно розпилюйте його на шкіру.

Рівномірне покриття: Використовуйте спрей в техніці "X" або "T" для забезпечення рівномірного покриття всього обличчя.

Час висихання: Дайте спрею кілька секунд для висихання, не торкаючись обличчя, щоб уникнути зіпсування макіяжу.

Аромат нагадує гідролат квітів і далеко відчутно нотки запаху лаку для волосся - цікаве таке поєднання

Склад є безпечним🙌🏼

Враховуючи літню пору, зі спреєм-фіксатором, я промокаю серветкою обличчя від себуму, у другій половині дня. У випадках коли спрей не наношу, макіяж швидше дає про себе знати і в обідній час я вже з серветками😅 Тому цей фіксатор працює і продовжує тривалість комфортного носіння макіяжу для мене✨

Як завжди дякую за увагу, обійняла🫶🏻