Viktoria_Ilnytska

VICHY | мінеральна термальна вода

VICHY | мінеральна термальна вода
VICHY | мінеральна термальна вода

Спека цьогоріч просто неймовірна. Я по пару разів на день стою під холодним душем, це мені дуже допомагає. Також - похід на басейни. Але не кожного дня є змога відвідувати їх🫠

Тож ділюся з вами, мої хороші, універсальним допоміжним засобом у полегшенні перенесення спеки💦

Термальна вода – це натуральна мінеральна вода, яка піднімається з підземних джерел і збагачена мінералами та мікроелементами. Вона має численні корисні властивості для шкіри і використовується в косметології та дерматології для догляду за шкірою.

У мене цього разу, водичка від vichy в обʼємі 300мл. Замовила собі саме такий обʼєм, оскільки виходить вигідніше і вистачає на довше. Половину вже використала🤫

Термальна мінеральна вода визначається рядом властивостей:

  • Зволоження: Термальна вода допомагає зволожити шкіру, підвищуючи її вологість і запобігаючи зневодненню.
  • Заспокійливий ефект: Вода має заспокійливі властивості, допомагаючи зменшити подразнення, почервоніння і свербіж. Це особливо корисно для чутливої шкіри.
  • Антиоксидантний захист: Завдяки вмісту мінералів і мікроелементів, термальна вода допомагає захищати шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.
  • Протизапальні властивості: Вода зменшує запалення і сприяє швидшому загоєнню шкірних ушкоджень.
  • Зміцнення шкіри: Мінерали, що містяться у термальній воді, допомагають зміцнювати бар'єрну функцію шкіри, роблячи її більш стійкою до негативних впливів зовнішнього середовища.

У застосуванні вона дуже практична так як забезпечує

💦щоденний догляд - розпилюючи її щоранку після очищення обличчя та перед нанесенням крему

💦закріплення макіяжу

💦свіжість протягом дня, коли хочеться додаткового зволоження та прохолоди, розпилюю як на шкіру обличчя, так і на шию та декольте

💦заспокоєння шкіри після перебування на сонці

Основні переваги для мене термальної води це те, що вона підходить для усіх типів шкіри, включаючи чутливу та схильну до алергії; зручність у розпилюванні; мультифункціональність

Розкажіть, як ви рятуєтесь від спеки?🙌🏼